زادمهر: پرسپولیس باید با تمام توان در 6 مسابقه باقی مانده حاضر شود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس با چند شوک سنگین روبرو شد که روی عملکردش تاثیر گذاشت.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمدرضا زادمهر، پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: بازی‌های پرسپولیس را مداوم پیگیری و تماشا می‌کنم حتی زمانی که در ایران حضور نداشتم. به نظر من، پرسپولیس با چند شوک سنگین روبرو شد. شاید اولین و از مهمترین‌ شوک‌های منفی، نرفتن به آسیا بود. این مسئله برای پرسپولیس، متفاوت و خیلی سنگین بود چون ظرف مدت کوتاه دو حضور در فینال را تجربه کرده بودند. شرایط تیم به شکلی بود که خود را در قالب بازی‌های بین‌المللی نگاه می‌کرد و آن اتفاق که روی داد، افت روحی و انگیزشی در کادر فنی و بازیکنان تا مدتی مشهود بود.

وی ادامه داد: مسئله بعدی، پنجره‌های بسته و نقل و انتقالات بود که باشگاه، تیم و هواداران را تحت فشار زیادی قرار داد. مسایل دیگری مانند مصدومیت‌ها، امتیازاتی که بین چند تیم پخش شد و امتیازاتی که پرسپولیس در چند بازی از دست داد و در بعضی موارد واقعا می‌توانست این‌طور نباشد، فضا را برای تیم پرسپولیس سخت و سنگین کرد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته بازی رو در رو با رقیب را نباختیم. در دربی از نظر فنی خیلی خوب بازی کردیم ولی تساوی هم شوک و جمع کردن مسایل بعد از آن بازی هم سخت بود ولی به هر حال دست خود ما بود. بازی بعد دربی را هم می‌بردیم خیلی خوب می‌شد ولی حالا هر چه بود گذشت. این که درگیر آن مسایل بمانیم و به آن دامن بزنیم کمکی نمی‌کند. همان بازیکنی که دقیقه دو گل نزد یک جاهایی هم بازی را برای پرسپولیس درآورده است. الان فشار به او هم کمکی نخواهد کرد. در هر موردی باید دید چه کاری برای پرسپولیس بهتر است. باید به این 6 بازی و 18 امتیاز فکر کرد و با تمام توان و انگیزه در آن حضور یافت. پرسپولیس باید با تمام زور و توانش در این 6 بازی حضور پیدا کند. تمام زور و توان یعنی بازیکنان با هر آن چه در چنطه دارند بیایند و تمام خانواده بزرگ و میلیونی پرسپولیس هم با تمام زور و توان خود پای کار باشند.

زادمهر گفت: اعضای تیم الان باید فارغ از بحث قهرمانی و بازی‌های دیگر تیم‌ها از نتیجه گرفته تا مواردی چون داوری فقط به گرفتن 18 امتیاز فکر کنند. این که آخرش چه می‌شود، را در این مقطع کنار بگذارند. روی کار خودشان متمرکز شوند. اگر بتوانند بهترین بازی‌ها را در این 6 مسابقه انجام بدهند، به نظر من که مردم و هواداران به خوبی این تلاش و کارایی را تشخیص می‌دهند. اگر چنین شد به نظر من که هوادار به این توانایی ارج می‌گذارد و این خودش می‌شود یک مقدمه برای فصل آینده، ضمن آن که در این صورت شانس قهرمانی هم وجود دارد. البته تاکید می‌کنم که 18 امتیاز از 6 مسابقه به حرف هم اصلا آسان نیست. الان هر یک از این 6 حریفی که پیش رو داریم هر چه دارند و ندارند را به میدان می‌آورند که اگر شده یک مساوی از پرسپولیس بگیرند. بالاخره حریفان ما هم زحمت می‌کشند. زحمت ما هم باید به همین نسبت بیشتر باشد.

وی تصریح کرد: جدای از این مسایل امیدوارم شرایطی فراهم شود که پرسپولیس بتواند از نام و تلاش خود در زمینه‌های اقتصادی بهره‌مند شود. در این راستا امیدوارم بتوانیم تلویزیون پرسپولیس را داشته باشیم. حداقل اگر از حق پخش تلویزیونی بهره‌ای برای پرسپولیس وجود ندارد، بتواند از پخش بازی‌ها و تولیدات خودش بهره‌ای ببرد. خود من خیلی پیش آمده است که بخواهم بازی‌های را از طریق اینترنت دنبال کنم.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده