نویدکیا در نشست خبری پیش‌از دیدار مقابل الدحیل

AFC باید حرفه‌ای باشد/ وضعیت گروه ما پیچیده است

محرم نویدکیا در آستانه دیدار حساس تیمش برابر الدحیل در مورد این بازی صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محرم نویدکیا در ابتدای این نشست تاکید کرد: وضعیت گروه پیچیده است. بازی‌ها چون هم‌زمان نیست، کار را برای ما سخت می‌کند. ما بازی اول خود را مقابل الدحیل باختیم و با یک تیم خوب بازی داریم و باید برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم تا از آخرین شانس خود استفاده کنیم. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بتوانیم صعود کنیم.

وی افرزود: بازیکنان ما همیشه نشان دادند که با تمام وجود برای تیم‌شان کار می‌کنند. درست است که ما ۳ بازیکن خود را در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان تمام تلاش خود را برای تیم انجام می‌دهند. هر بازیکن تلاش کرده تا نمایش ایده آلی ارائه دهد. من به بازیکنانم شک ندارم و من هر بازیکنی را به زمین بفرستم، قطعا برای موفقیت تیم تلاش خواهند کرد.

نویدکیا گفت: تنها نقطه تاریک این مساله، مربوط به AFC بود چون VAR وجود نداشت. من همیشه معتقد بودم که تصمیم‌گیرندگان اصلی باید حرفه‌ای باشند و به خاطر این مساله است که فوتبال پیشرفت می‌کند. این که بازی‌ها همزمان برگزار نمی‌شود، مشخص است که باید برنامه‌ریزی بهتری در بازی‌ها صورت بگیرد و افراد قوی‌تر حضور داشته باشند و این مشکلات را برطرف کنند.

انتهای پیام//

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده