سعیدی: باید مرزی بین تماشاگر واقعی و تماشاگرنما ایجاد کنیم

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: در مسابقات هیجاناتی حاکم است اما باید مرزی بین تماشاگران واقعی و‌ تماشاگر نما‌ها ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، کیکاووس سعیدی، دبیر کل کمیته ملی المپیک با اشاره به جلسه هیات اجرایی این کمیته گفت:  در جلسه فردای هیات اجرایی محور اصلی بحث تعویق بازی های آسیایی و المپیک جوانان و بررسی برنامه های آتی است. به بحث تعیین زمان برگزاری مجمع هم می پردازیم و مورد بحث قرار می‌گیرد. 

وی در مورد تعویق بازی‌ها و تحمیل هزینه به فدراسیون‌ها گفت: فدراسیونها تلاش زیادی کردند از ۶ ماه قبل اردوها را مستمر شروع کردند و به صورت ادواری در جلسات ستاد بودند ورزشکاران از لحاظ روحی صدمه خوردند و هزینه هایی تحمیل شده و باید با توجه به تعویق بازی ها روی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی تمرکز کنیم. این مسابقات هم اهمیت زیادی دارد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص فحاشی تماشاگران در رویدادهای ورزشی گفت: در مسابقات هیجاناتی حاکم است و تا حدودی طبیعی‌است که ابراز احساسات کنند و تماشاگران ورزشکاران را حمایت کنند اما باید مرزی بین تماشاگران واقعی و‌ تماشاگر نما‌ها ایجاد کنیم و باید طبق اصول اخلاقی حرکت کنند و زحمات مسئولان برگزار کننده مسابقات را زیر سوال نبردند. گاها برخی افراد این رفتارهای ناشایست را دارند ولی ما تماشاگران فهمیمی داریم و نباید این رفتارها به پای همه نوشته شود.

انتهای پیام//

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده