رضاییان: قصدم کمک بود

بازیکن پرسپولیس گفت: یک حس خوبی نسبت به آن ضربه کاشته داشتم و به این دلیل اصرار به زدن آن کردم. شاید بهتر بود در آن لحظه احساسات خودم را کنترل می‌کردم. بابت این مساله از کادر فنی و هواداران عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری برنا، رامین رضاییان پس از تساوی امروز برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: درباره بازی، حرف زیاد است. متاسفانه تغییر آب و هوایی برای ما بسیار سنگین بود و به این دلیل در 20 دقیقه ابتدایی تمرکز لازم را نداشتیم.

وی درباره اتفاقاتی که در جریان تعویضش روی داد، ادامه داد: اصلا حال خوبی ندارم. من به پرسپولیس برگشتم، به خاطر این که با تمام وجودم کمک کنم که تیم قهرمان شود. در آن صحنه هم با توجه به این که در چنان موقعیتی، گل‌هایی زدیم با خودم فکر کردم شاید بشود که در زمین بمانم و آن کاشته را بزنم، به امید آن‌که گل بشود و بعدا تعویض بشوم. یک وقت سوء برداشت نشود که من به تعویض خودم اعتراض داشتم و ناراحت بودم. خواهش می‌کنم حاشیه‌ای درست نکنند چون بدون حاشیه کار خودم را دنبال و فوتبال بازی می‌کنم.

رضاییان خاطرنشان کرد: در آن لحظه حال من هم مثل هواداران، حال خوبی نبود و یک حس خوبی نسبت به آن ضربه کاشته داشتم و به این دلیل اصرار به زدن آن کردم. بعد هم کنار زمین آمدم، همین را گفتم که ای کاش می‌شد آن کاشته را بزنم. سوء تفاهمی پیش آمد و شاید بهتر بود در آن لحظه احساسات خودم را کنترل می‌کردم. اگر بابت این مساله دلخوری برای کادر فنی پیش آمد عذرخواهی می‌کنم. بالاخره خیلی تحت فشار بودیم. من هم تحت فشار بودم و دوست داشتم به تیم کمک کنم که متاسفانه شکل گرفت. باز هم بابت آن لحظه از هواداران و از کادر فنی عذرخواهی می‌کنم و قصدی در کار نبود. فقط یک لحظه احساسی و دلی بود.

انتهای پیام// 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده