مجتبی شیری در گفت‌و‌گو با برنا

قهرمانی پرسپولیس غیرممکن نیست/ می‌توان جای خالی امیری را پُر کرد

مدافع پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس هنوز هم می‌تواند روی قهرمانی در این فصل حساب باز کند.

مجتبی شیری، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی اخیر پرسپولیس در اصفهان روبروی ذوب‌آهن اظهار داشت: پرسپولیس با گل زودهنگام حریف غافلگیر شد و دقایقی طول کشید که به شرایط عادی بازگردد، همین مسئله باعث شد در دقایق ابتدایی این دیدار ابتکار عمل در دست ذوبی ها باشد اما رفته رفته شرایط به سود پرسپولیس عوض شد و در دقایق نیمه اول این شانس را داشتند که بازی را به تساوی بکشانند اما بدشانسی مانع از گلزنی تیم شد.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم پرسپولیس فشار خوبی را روی دروازه حریف داشت و به گل هم رسید اما پس از گل ذوبی ها سعی در اداره کردن بازی داشتند و این موضوع کار پرسپولیس را سخت کرد و در نهایت حریف پرسپولیس به خواسته اش از این دیدار که کسب حداقل امتیاز بود، رسید.

مدافع سال‌های قبل پرسپولیس درباره اینکه کار قهرمانی سرخ‌ها با این تساوی به کجا کشیده می‌شود، تصریح کرد: در حال حاضر فاصله با استقلال دوباره به 6 امتیاز رسید و یک مقدار شرایط قهرمانی برای پرسپولیس پیچیده شده اما بعید و غیرممکن نه. جذابیت فوتبال و نتایج آن به این است که ممکن است در یک بازی و حتی یک دقیقه ورق به طور کامل به نفع و ضرر تیمی برگردد و با این تفاسیر پرسپولیس هنوز هم می تواند روی قهرمانی در این فصل حساب باز کند. تاکید می کنم کار سخت است اما غیرممکن نه.

شیری در مورد بازی مهم پرسپولیس برابر سپاهان به خبرنگار برنا گفت: بازی های پرسپولیس و سپاهان همیشه از حساسیت بالایی برخوردار بوده و این بار هم دو تیم با توجه به شرایط شان در جدول با وضعیت ویژه ای روبروی هم قرار می گیرند. با توجه به این موضوع تیمی که کمترین اشتباه و بیشترین تمرکز را از دقیقه اول تا پایان بازی داشته باشد می تواند سه امتیاز مهم را به دست آورد.

وی در خصوص تعداد مصدومان و غایبان برابر سپاهان خاطرنشان کرد: امیری و آقایی از جمله مهره های اصلی و موثر پرسپولیس هستند که حضورشان در این دیدار به واسطه تجربه و توان فنی بالا موضوع مهمی برای پرسپولیس بود اما نفرات نیمکت نشین تیم هم نشان داده اند نفرات خوبی هستند و کادر فنی می تواند روی آنها حساب باز کند و می توانند خلا غیبت ستاره‌ ها را پر کنند. 

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام// 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده