اسامی کادر فنی تیم ملی پومسه و زمان مسابقات انتخابی آزاد اعلام شد

نخستین نشست کمیته فنی پومسه، با حضور رئیس فدراسیون تکواندو و اعضای کمیته فنی برگزار و طی آن کادر فنی تیم ملی پومسه و و زمان برگزاری رقابت های انتخابی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی تکواندو، مسعود لشگری سخنگوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو درباره وضعیت تیم ملی پومسه بیان داشت: نشست کمیته فنی در بخش پومسه روز  گذشته سه شنبه 20 اردیبهشت با حضور هادی ساعی رییس فدراسیون، عشرت شاه محمدی سرپرست نایب رییس بانوان و عضو کمیته فنی و اعضای کمیته فنی پومسه مهدی کاشانیان، شهرام الهه آبادی، علی میرزایی و فریبا نظم ده و علی تاجیک رییس سازمان تیم های ملی در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

وی ادامه داد: تیم ملی پومسه کشورمان برای حضور در ششمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا در گروه مردان با هدایت احمد اخلاقی به عنوان سرمربی و سیدحسین موسی نیا مربی و در گروه زنان با سرمربیگری فاطمه اسد پور شرکت می کند.

لشگری با اشاره بر برگزاری مسابقات انتخابی گفت: با توجه به زمان اندک تا برگزاری رقابتهای قهرمانی آسیا و به منظور تشکیل هر چه سریعتر اردوی تیم ملی پومسه مقررشد رقابت های آزاد در این بخش هفـته آینده به میزبانی اصفهان برگزار گردد و بخشنامه و اطلاعات تکمیلی نیز در روزهای آتی اعلام خواهد شد. بلافاصله پس از برگزای رقابت های آزاد پومسه و مشخص شدن نفرات برتر، منتخبین تیم ملی سریعا وارد اردوی خواهند شد.

در پایان این نشست، اعضای کمیته فنی در بخش پومسه، حکم خود را از رییس فدراسیون تکواندو دریافت کردند.

انتهای پیام//

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده