صعود پیکان به فینال/ قزاق‌های سرسخت هم حریف شاگردان اکبری نشدند

تیم والیبال پیکان تهران در ادامه رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در مرحله نیمه نهایی مسابقات موفق شد تیم تاراز قزاقستان را شکست دهد و راهی فینال شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های جام باشگاه های آسیا مرحله نیمه نهایی رقابت ها امروز آغاز شد و در اولین دیدار تیم والیبال پیکان تهران به مصاف تاراز قزاقستان رفت و توانست 3 بر صفر از سد نماینده عراق عبور کند و راهی نیمه نهایی شود.

در این دیدار که تیم قزاقستان که یکی از بهترین ها‌‌ در این دوره از مسابقات بود توانست با ناکام گذاشتن حملات پیکانی ها ست اول این مسابقات که طولانی ترین ست مسابقات هم بود با نتیجه 36 بر 34 به برتری برسد.

ست دوم این بازی هم نزد 2 تیم پایاپای پیش رفت و امتیازها یک به یک بین 2 تیم تقسیم شد اما در ادامه این شاگردان پیمان اکبری بودند که توانستند با ایجاد اختلاف امتیازی ست دوم را با نتیجه 25 بر 17 به سود خود تمام کنند.

ست سوم بازی هم همانند ست دوم برای هر 2 تیم آغاز شد و در ادامه باز هم این بازیکنان پیکان بودند که توانستند بازی را در دست بگیرند و با نتیجه 25 بر 21 به نام خود رقم بزنند.

ست چهارم که ست تعیین کننده ای برای 2 تیم بود با هوشیاری شاگردان پیمان اکبری همراه شد تا بتوانند نتیجه بازی را به سود خود کنند و ست چهارم را هم با نتیجه 25 بر 16 به پایان ببرند.

در مجموع تیم والیبال پیکان 3 بر یک موفق شد تاراز قزاقستان را از پیش رو بردارد و راهی فینال شود.

انتهای پیام//

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده