سعید عزیزیان در گفت‌وگو با برنا

حسینی مزد تلاش و صبوری‌اش را گرفت/ باید از تیم ملی حمایت شود

مربی دروازه‌بان‌های فوتبال حضور گلرهای ایرانی را در کشورهای دیگر یک اتفاق خوب و مهم برای فوتبال ما می‌داند.

سعید عزیزیان، مربی گلرهای فوتبال، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به مسابقات لیگ برتر در فصلی که گذشت، اظهار داشت: لیگ برتر در دوره بیست و یکم با فراز و نشیب زیادی همراه بود اما موضوعی که می توان به آن اشاره ویژه ای داشت، اجرای خوب و برنامه ریزی دقیقی بود که برای برگزاری رقابت ها انجام شد که جا دارد یک خسته نباشید به سهیل مهدی و همکاران شان بگوییم.

وی در خصوص قهرمانی استقلال در این فصل تصریح کرد: استقلال در این فصل تیم خوبی را بست و مهره ها و داشته هایش برای این رقابت ها فراهم بود و توانست از این موضوع در مسیر قهرمانی اش استفاده کند. این تیم از خط دروازه گرفته تا خط حمله نفرات خوبی را در اختیار داشت و توانست از این موضوع برای قهرمانی اش بهره بگیرد.

عزیزیان در خصوص عملکرد سیدحسین حسینی افزود: حسینی از نظر فنی و اخلاقی یکی از بهترین دروازه بان های ایران است و این فصل مزد تلاش و صبوری اش را گرفت و با عملکردی خوب توانست به تیم ملی دعوت شود.

622

پیشکسوت پرسپولیس در مورد نایب قهرمانی تیم گل‌محمدی در لیگ بیست و یکم تاکید کرد: این تیم با قهرمانی در 5 فصل متوالی رکورد ویژه ای را به دست آورد و کارش برای تکرار قهرمانی خیلی سخت بود. در این مسیر برخی چوب لای چرخ پرسپولیس هم گذاشتند ضمن این که پرسپولیس به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شان نتوانست در یارگیری موفق باشد. در نهایت مجموعه این عوامل دست به دست هم داد تا این تیم در پایان فصل به عنوان دومی بسنده کند.

عزیزیان در خصوص شرایط تیم ملی و انتقاداتی که این روزها در مورد وضعیت آماده سازی تیم اسکوچیچ مطرح می‌شود به خبرنگار برنا گفت: تیم ملی پس از سال ها صعودی بی دردسر به جام جهانی داشت و ما اولین تیم آسیایی بودیم که به جام جهانی صعود کردیم. در چنین شرایطی باید مسئولان به خصوص اهالی فدراسیون از تیم حمایت کرده و امکانات لازم را برای آماده سازی در اختیار بگذارد. برگزاری بازی دوستانه با تیم های خوب و قدرتمند اولین و مهمترین نیاز تیم ملی برای آماده سازی در مسیر حضور در بازی های رسمی است. مدیران باید بدانند این تیم نماینده 80 میلیون ایرانی است و باید با بهترین شرایط برای حضور در جام جهانی قطر مهیا شود.

وی درباره حضور گلرهای ایرانی در خارج از کشور اظهار داشت: لژیونر شدن دروازه بان ها اتفاق خوبی است اما این گلرها باید برای تیم هایشان بازی کنند و نیمکت نشینی در تیم های خارج از ایران نمی تواند اتفاق خوبی برای آنها باشد. مثلا امیر عابدزاده به خوبی توانسته است جایگاه خود را در تیمش حفظ کند که این مسئله برای او یک پوئن مثبت محسوب می شود.

خبرنگار: علی شفیعی جم

انتهای پیام//  

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده