دیدار سفیر چین در ایران با رئیس فدراسیون بسکتبال

چانگ هوا در دیدار با رئیس فدراسیون بسکتبال بر گسترش روابط ورزشی ایران و چین تاکید کرد و با حضور در تمرینات تیم ملی ایران هدیه‌ای به مناسبت ازدواج کاپیتان تیم ایران به حامد حدادی اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، چانگ هوا سفیر چین در ایران با حضور در فدراسیون بسکتبال در دیدار با جواد داوری، انتخاب او به عنوان رئیس جدید فدراسیون را تبریک گفت و اظهار داشت: صمیمانه برای شما آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با بهبود وضعیت کرونا، رونق فعالیت های ورزشی و رویدادهای رقابتی بیشتر شود تا روابط کشورها از جمله ایران و چین به ویژه در عرصه ورزش کشور بهبود یابد.  به عنوان سفیر چین در کشور ایران از گسترش روابط دو کشور به ویژه در زمینه ورزشی حمایت می کنم.

رئیس فدراسیون بسکتبال هم روابط خوب ایران و چین در عرصه های مختلف را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: بسکتبال ایران و چین از قدرت های برتر قاره کهن هستند و حضور بازیکنان بزرگی نظیر حامد حدادی، صمد نیکخواه بهرامی، بهنام یخچالی و مهدی کامرانی در چین با همکاری و تعامل خوب دو کشور همراه بوده است.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: همواره به عنوان بازیکن که در عرصه ملی در چین حضور یافتم، خاطرات خوبی دارم و اعتقاد دارم ارتباط دو کشور در عرصه ورزشی ظرفیت هم افزایی و تعامل بیشتر دارد.

بعد از این نشست، سفیر چین در تمرینات تیم ملی بسکتبال ایران حضور یافت و گفت: وقتی خبر ازدواج حامد حدادی را شنیدم بسیار خوشحال شدم و همواره از اینکه او به عنوان یک قهرمان بزرگ سابقه بازی در لیگ چین را داشته، به خوبی یاد  می کنم.

چانگ هوا در پایان این دیدار هدیه ازدواج حامد حدادی کاپیتان و ستاره نامدار بسکتبال ایران را اهدا کرد که با تشویق ملی پوشان همراه بود.

انتهای پیام//

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده