صالحی: در مسیر تحقق اهداف شورین کمپو با هیچ کس تعارف نداریم

صالحی: در مسیر تحقق اهداف شورین کمپو با هیچ کس تعارف نداریم

کمپ فنی، آموزشی سبک شورین کمپو کای کان کاراته در دو بخش آقایان و بانوان طی روزهای یکم تا سوم تیر ماه سال جاری به میزبانی استان مازندران و در شهر رامسر برگزار شد.

سید محمد صالحی رییس شورین کمپو فدراسیون کاراته با اعلام این خبر، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا گفت:  این کمپ تابستانی با هدف بروز رسانی دانش فنی اعضاء تحت پوشش برگزار که با استقبال چشمگیر بیش از ۳۰۰ تن از مربیان و قهرمانان عضو سبک همراه بود.

صالحی ادامه داد: تبادل تکنیک و همچنین آموزش کیهون و کیهون نوکاتا از بخشهای مهم این کمپ فنی بود؛ ضمن آنکه قهرمانان مطرح شورین کمپو نیز به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در رویدادهای آتی سبک، در یک اردوی آماده سازی شرکت کردند. در پایان هم از تمامی شرک کنندگان با اهداء هدایایی چون تندیس یاد بود و تیشرت تقدیر شد.

وی سپس با اشاره به برنامه های آینده سبک شورین کمپو کاراته اظهار داشت: اواخر مردادماه، مسابقات کشوری زیر ۱۸ سال خود را به میزبانی استان همدان در پیش داریم. در بخش بزرگسالان هم رقابتهای قهرمانی کشور، ابتدای مهرماه و با هدف شناخت تیم منتخب سبک جهت شرکت در پیکارهای جهانی تایلند برگزار می شود که نفرات نخست هر وزن، مستقیما به این رویداد اعزام خواهند شد.

صالحی همچنین عنوان کرد: جام باشگاههای کشور یکی دیگر از مسابقاتی است که در تقویم ورزشی امسال گنجانده شده است. این مسابقات به صورت تیمی ابان ماه انجام می شود و به نفرات برتر جوایز نقدی اهداء می شود.

رییس شورین کمپو سپس در مورد زمان آغاز دومین لیگ برتر سبک نیز گفت: استارت این مسابقات آذرماه زده خواهد شد و پس از  ۴ دور رقابت رفت و برگشت، تیم های برتر تا پایان سال شناخته می شوند.

بی

صالحی در بخش دیگر صحبتهای خود، قهرمان محوری را یکی از شاخص های مهم سبک شورین کمپو برشمرد و گفت: همه هدف ما از برگزاری مسابقات، اهدآء جوایز نقدی، اعزام های رایگان و .... ایجاد انگیزه و ارج نهادن به تلاشهای قهرمانانی است که با وجود سالها فعالیت و افتخارآفرینی در کاراته آزاد، هنوز به حق به واقعی خود دست نیافته اند. بنده خودم سالها در ورزش قهرمانی فعالیت کرده و از نزدیگ با تمام مشکلات دست و پنجه نرم کردم. اما حالا به دنبال این هستم آرزوهایی را که در دوران قهرمانی به آن نرسیدم، برای دیگر جوانان کشورم محقق سازم.

وی در پایان تصریح کرد: در مسیر تحقق برنامه‌های شورین کمپو با هیچ کس تعارف نداریم. همه باید در برنامه های سبک مشارکت داشته باشند. علاوه بر آن هر کدام از نمایندگان که در برگزاری مسابقات، سمینارها، استاژها و ... قادر به اجرای پروتکل‌های مشخص شده نباشند، عذرشان را می‌خواهیم.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده