مدیر آلومینیوم اراک در گفت‌وگو با برنا

نیم نگاهی به رتبه‌های بالای جدول داریم/ کسب سهمیه لیگ قهرمانان؟ باید منطقی باشیم!

امیدوار گفت: نیم نگاهی هم به رتبه‌های بالای جدول در لیگ برتر امسال خواهیم داشت.

حمیدرضا امیدوار، مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره مراحل آماده‌سازی اراکی‌ها اظهار داشت: اردو آماده سازی را در تهران پشت سر گذاشتیم و به اراک برگشتیم. دوباره به تهران می‌آییم تا با برگزاری دیدارهای تدارکاتی خود را آماده لیگ برتر کنیم.

وی درباره عملکرد تیم اراکی در نقل و انتقالات گفت: با توجه به بودجه ای که مسئولین کارخانه برای هیات مدیره باشگاه در نظر گرفتند سعی کردیم بهترین استفاده را ببریم. اندکی شرایط ورزشگاه برای بازی‌ها خوب نبود. آقای مهدی هم از آن بازدید کردند اما تمام تلاش‌مان فراهم کردن امکان میزبانی به بهترین حالت است و امیدواریم با توجه به میزبانی در هفته اول مشکلات را حل کنیم. ورزشگاه جایگزین؟ سعی می‌کنیم از همان ابتدا در ورزشگاه خودمان بازی کنیم. در کل با توجه به محدودیت میزبانی هم‌استانی‌ها قرعه‌کشی خوبی داشتیم.

امیدوار درباره اهداف آلومینیوم افزود: کسی از رتبه تک رقمی و سهمیه آسیا بدش نمی‌آید اما باید منطقی باشیم. فصل قبل رتبه بدی نداشتیم اما به دلیل بازی رودررو پایین‌تر از ذوب‌آهن قرار گرفتیم. تلاش می‌کنیم امسال نتیجه خوبی بگیریم و ثبات داشته باشیم و نیم نگاهی به رتبه‌های بالای جدول داریم.

انتهای پیام//

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده