در گفت‌وگو با برنا مطرح شد

برمک: پرسپولیس مهاجم دیگری نمی‌خواهد/ چرا یحیی نباید ۴۰ میلیارد بگیرد؟!

برمک: پرسپولیس مهاجم دیگری نمی‌خواهد/ چرا یحیی نباید 40 میلیارد بگیرد؟!

پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است این تیم در حال حاضر نفرات خوبی دارد و می‌تواند با بهترین شرایط فصل جدید لیگ برتر فوتبال را آغاز کند.

کوروش برمک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: به نظرم باشگاه در جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی موفق عمل کرده و انشالله که کادر فنی بدون هیچ بهانه ای بتواند این تیم را هدایت کرده تا در فصل پیش رو به موفقیت های زیادی دست پیدا کنیم.

وی در ادامه افزود: مصاحبه ای از قول مربی جدید دروازه بان های پرسپولیس خواندم که از آن لذت بردم. ننکا در این مصاحبه گفته بود حضور در پرسپولیس یعنی حضور در یک تیم قهرمان و ما باید به مسئولیت مان در این تیم آگاه باشیم. در حال حاضر تیم از نظر فنی شرایط خوبی دارد و با بهترین نفرات و کمترین مشکل، شکل و شمایل یک تیم قهرمان را به خود گرفته است و باید همه تلاش کنند که پرسپولیس بتواند در پایان فصل به جایگاه اصلی اش بازگردد.

مهاجم سال‌های دور پرسپولیس با اشاره به این مسئله که خیلی‌ها خرید حداقل یکی دو مهاجم را  از نیازهای مهم پرسپولیس می‌دانند، تاکید کرد: به نظرم مهاجمان خوبی داریم و نیازی به جذب مهاجم جدید نداریم. درست است در شرایط فعلی ممکن است برخی اتفاقات باعث شود مهاجمان مان در تمرین حضور نداشته باشند اما مصدومیت های جزیی مسئله خاصی نیست و ما می‌توانیم با همین نفرات بهترین نتایج را به دست آوریم. در خیلی از مصاحبه ها می خوانم که همه از کمبود مهاجم در پرسپولیس گلایه دارند اما در شرایط فعلی خریدن بازیکن اضافه ممکن است در آینده هزینه های مالی زیادی را برای پرسپولیس ایجاد کند.

برمک گفت: به اعتقادم خریدن بازیکنان زیاد و گران هنر نیست بلکه هنر این است که از نفرات ممکن به خوبی استفاده کنیم و با رساندن مشکلات مالی باشگاه به حداقل بتوانیم فصل با آرامشی را پیش رو داشته باشیم. اگر باشگاه از نظر مالی با مشکل روبرو نبود، حرفی برای جذب یکی دو بازیکن وجود نداشت اما موضوع این است که ما با محدودیت های مالی روبرو هستیم و باید براساس جیب و توان مالی مان خرید کنیم.

وی ادامه داد: شرایط به گونه ای است که باید تا نیم فصل لیگ برتر حداقل بین 40 تا 50 درصد از مطالبات بازیکنان پرداخت شود. با این وجود آیا با بودجه محدود پرسپولیس این امکان وجود دارد که پرسپولیس سراغ بازیکنان گران قیمت خارجی برود و آیا تا آن زمان این امکان وجود دارد که بتواند به تعهدات مالی خود در قبال آنها عمل کند؟

500

برمک در ادامه گلایه‌هایی را نسبت به برخی از پیشکسوتان پرسپولیس داشت و در این زمینه به خبرنگار برنا گفت: حمایت از پرسپولیس تحت هر شرایطی وظیفه همه ماست اما متاسفانه برخی از دوستان به دنبال جلب توجه و منافع خودشان هستند و انتقادات عجیب و غریبی را از گل محمدی و تیمش مطرح می کنند. به عنوان مثال چرا باید پیشکسوتی عنوان کند یحیی نباید 40 میلیارد بگیرد؟ یحیی در حال حاضر یکی از  اسطوره ها و شناسنامه های پرسپولیس است و 40 میلیارد هم برای او کم است. درست  است در برخی مواقع گلایه هایی را از گل محمدی مطرح می کنم اما در این زمینه از او حمایت می‌کنم و عنوان کردن این مسائل در نهایت به ضرر پرسپولیس است و آرامش تیم را برهم می زند.  

پیشکسوت پرسپولیس در پایان اشاره‌ای به قرعه‌کشی لیگ برتر داشت و خاطرنشان کرد: به نظر من سختی و آسانی قرعه در شرایط فعلی معنا ندارد. پرسپولیس 15 حریف دارد که طی دو بازی رفت و برگشت باید با آنها بازی کند. شروع قدرتمند در ابتدای فصل می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت این تیم باشد و مهم نیست قرار است در چه هفته ای با چه تیمی بازی کنیم؛ مهم این است که پرسپولیس باید از گام اول پرقدرت استارت بزند تا در آغاز راه جایگاه خوبی را در جدول به دست آورد و در نهایت در طول فصل از جایگاهش به خوبی دفاع کند.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  • حسن

   تنها کسانی می توانند محدودیت دستمزد نداشته باشند که از بخش خصوصی باشندنه باشگاهی که دست در خزانه ملت که بسیاری از آنها محتاج نان شب هستند دارد.آیا این شخص 400 برابر یک کارمندی که دریافتی سالانه اش 100 ملیون تومان است شکم دارد یا مافیای فوتبال این را خواسته.البته آخر این گونه غارت بیت المال دردهای بی درمانی است که نصیب اینگونه اشخاص خواهد شد.من به عنوان یک ایرانی راضی از پولی که به این جور اشخاص از خزانه ملت داده می شود نیستم

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده