ابراهیم صادقی در گفت‌وگو با برنا

بازگشت لژیونرها به لیگ برتر نگران کننده نیست/ بازیکنان برای حضور در جام جهانی انگیزه زیادی دارند

بازگشت لژیونرها به لیگ برتر نگران کننده نیست/ بازیکنان برای حضور در جام جهانی انگیزه زیادی دارند

مربی فوتبال گفت: حضور لژیونرها در فوتبال ایران می‌تواند اتفاق خوبی برای تیم‌های لیگ برتری باشد.

ابراهیم صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازگشت تعدادی از لژیونرهای شاغل در اروپا به فوتبال ایران اظهار داشت: فوتبال ما در حال حاضر لژیونرهای زیاد و مطرحی را در سراسر دنیا دارد و این نفرات توانستند شرایط خوبی را در تیم های خود رقم بزنند و مسئله‌ای که می‌تواند در نهایت به سود فوتبال ایران باشد. این در شرایطی است که بازگشت چند بازیکن از جمع لژیونرها به کشور نمی تواند مسئله بغرنجی به حساب آید. اکثر قریب به اتفاق لژیونرها شرایط خوبی در تیم‌های خود دارند و به اعتقادم این اتفاق نگران کننده نیست.

وی افزود: بعضی از لژیونرهایی که در فصل جدید به فوتبال برگشته اند با توجه به شرایط سنی شان ترجیح داده اند به ایران بازگشته و در تیم های لیگ برتری توپ بزنند و این اتفاقی است که در سراسر دنیا رخ می دهد. به عنوان مثال بازیکنی مثل کارلوس سال ها در رئال مادرید بازی کرد و سال‌های پایانی فوتبالش را در برزیل ادامه داد یا شرایطی که برای رونالدو نازاریو اتفاق افتاد.

مربی مس رفسنجان تاکید کرد: حضور بازیکنان باتجربه در تیم های لیگ می تواند اتفاق خوبی برای بازیکنان به خصوص بازیکنان جوان تیم ها باشد. حضور در فوتبال اروپا و تیم های حرفه ای می تواند کمک بزرگی باشد تا این نفرات تجربیات خود را در اختیار سایر بازیکنان قرار دهند و این موضوع اتفاق مهمی برای این تیم ها و سایر نفرات به شمار خواهد رفت.

504

صادقی در واکنش به اینکه حضور لژیونرها در لیگ برتر تا چه حدی می‌تواند سطح کمی و کیفی فوتبال ما را بالا ببرد به خبرنگار برنا گفت: این مسئله صددرصد می تواند اتفاق خوبی برای تیم ها باشد. علاوه بر اینکه این موضوع رقابت و انگیزه در تیم ها را بین بازیکنان بالا ببرد، باعث می شود رقابت در طول فصل بین تیم ها بالاتر رفته و بر جذابیت بازی ها اضافه و به رشد آن کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: نیم فصل مهمی را پیش داریم و پایان نیم فصل لیگ بیست و دوم با شروع جام جهانی همزمان می شود و این مسئله قطعا انگیزه بازیکنان را بالا برده و آورده خوبی را برای فوتبال ما در زمینه باشگاهی همراه خواهد داشت.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده