صالحی امیری: هر کسی از بزرگان ورزش قدرشناسی نکند، کفران نعمت کرده است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امروز یکی از روزهای تاریخی در تقویم ورزش ایران زمین است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ مراسم رونمایی از دستاوردهای تاریخ شفاهی ورزش ایران صبح امروز با حضور سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و جمعی از مدیران ورزشی و روسای فدراسیون ها در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. 

رضا صالحی‌ امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در این مراسم اظهار داشت: امروز یکی از روزهای تاریخی در تقویم ورزش ایران زمین است. امروز انسان‌های بزرگ با فضیلت و با معرفتی جمع شدند که نماد ورزش ایران هستند و از این جهت ورزش ایران به خود می‌بالد. امروز این پیام منتقل می‌شود که جوانان و قهرمانان و همه المپین‌ها بدانید اگر هستید به خاطر وجود بزرگان است. ذخایر بانک مرکزی چون عناصر مادی است به پایان می‌رسد اما این عناصر چون اخلاقی هستند هیچ گاه به پایان نمی‌رسد.

وی در ادامه گفت: وزارت ورزش، کمیته پارالمپیک، فدراسیون‌ها و پیشکسوتان در تلاشیم به تدریج کتاب خاطرات انباشه در ذهن آنها را ضبط و ثبت کنیم و تلاش کنیم این پیام منتقل شود اگر امروز پرچم ایران به اهتزار در می‌آیند به واسه تلاش این بزرگان است و هرکسی قدرشناسی نکند کفران نعمت کرده است. اگر امروز در ورزش ما نعمت و سکو داریم به خاطر حضور آنها است.

انتهای پیام//

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده