نفت مسجدسلیمان یک- پرسپولیس تهران ۲

بازگشت طلایی پرسپولیس با دبل مهاجم هلندی/ لوکاگل!

بازگشت طلایی پرسپولیس با دبل مهاجم هلندی/ لوکاگل!

تیم فوتبال پرسپولیس تهران برابر میزبان خود به پیروزی دست پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس تهران از ساعت 20 امشب در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم رفتند. در این رقابت تیم پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید تا در صدر جدول رده بندی 14 امتیازی شود. یورگن لوکادیا، مهاجم هلندی پرسپولیس شب درخشانی را سپری کرد و هر 2 گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

پرسپولیس با لباس‌های یکدست قرمز و تیم نفت مسجدسلیمان با پیراهن‌های زرد رنگ در زمین حاضر شدند. زردپوشان آغازگر نیمه اول بودند. در اولین دقیقه بازی بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان یک ضربه ایستگاهی و یک ضربه کرنر از جناح چپ بدست آوردند که در ادامه بازی به جریان افتاد. پرسپولیس در دقیقه 4 در پی خطا روی صادقی به ضربه ایستگاهی رسید که ارسال سروش رفیعی از همه گذشت و به بیرون رفت. در دقیقه 10 بار دیگر صادقی در جناح راست متوقف شد و داور یک ضربه ایستگاهی برای قرمزپوشان اعلام کرد. ارسال توپ، یک ضدحمله برای زردپوشان در پی داشت که توسط مدافعان میهمان مهار شد. در دقیقه 11 حمله زردپوشان نفت مسجدسلیمان با ضربه روی پای سامان نریمان جهان همراه شد که طی آن، گل اول این دیدار برای میزبان به ثمر رسید.

در دقیقه 15 در پی برخورد دو بازیکن از دو تیم، سروش رفیعی و حسین شنانی از رضا مهدوی، داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. در دقیقه 21 پاس خوب اسماعیلی فر به سروش رسید و ضربه او با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت. ارسال رفیعی با ضربه سر بازیکن قرمزپوش به بیرون رفت. در دقیقه 22 دغاغله صاحب موقعیت شد که بیرانوند این فرصت را از بازیکن حریف گرفت. یک دقیقه بعد، سعید صادقی تا آستانه باز کردن دروازه نفت پیش رفت که گلر میزبان این فرصت را مهار کرد و لحظه‌ای دیگر، نفت صاحب ضدحمله و موقعیت شد که ضربه بازیکن نفت پس از برخورد به تیر افقی دروازه میهمان به بیرون رفت.

در دقیقه 30 لوکادیا صاحب موقعیت شد و ضربه او پس از برخورد به مدافع نفت به کرنر رفت. ارسال ترابی با مشت دروازه‌بان به ضدحمله برای زردپوشان تبدیل شد که سامان نریمان جهان با بیرانوند تک به تک شد و ضربه او از بالای دروازه سرخ پوشان گذشت. در دقیقه 35 سانتر سروش رفیعی از سمت راست به لوکادیا نرسید و قبل از آن دروازه‌بان نفت توپ را در اختیار گرفت. در دقیقه 38 نفتی‌ها از جناح راست حمله‌ای را تدارک دیدند که ارسال توپ توسط بیرانوند مهار شد. در دقیقه 39 ترابی یک پاس عمقی خوب برای لوکادیا ساخته و پرداخته کرد که قبل از آن، داور اعلام آفساید کرد.

در دقیقه 44 سروش رفیعی  آهنگ دروازه حریف کرد و پس از یک و دو با لوکادیا، داور اعلام آفساید کرد. داور برای نیمه اول 5 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در دقیقه 46 میلاد باقری روی میلاد سرلک خطا کرد و از داور کارت زرد گرفت. ارسال ترابی از سمت چپ دفع شد. پرسپولیس در این دقایق توسط لوکادیا گلزنی هم کرد اما داور این گل را آفساید اعلام نمود. این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود نفت مسجدسلیمان خاتمه یافت.

در دقیقه 52 لوکادیا در محوطه جریمه نفت صاحب موقعیت شد که میلاد باقری او را متوقف کرد و از داور دومین کارت زرد خود را گرفت و با کارت قرمز از زمین اخراج شد. یورگن لوکادیا پشت ضربه پنالتی ایستاد و گل تساوی بازی را به ثمر رساند. در دقیقه 56 علی عبدالله‌زاده به جای رضا دهقانی برای نفت به میدان رفت.

در دقیقه 65 پرسپولیس حمله دیگری را تدارک دید که توسط مدافعان نفت مهار شد. در ادامه نیز پور علی گنجی بازیکن تیم میزبان را در میانه زمین متوقف کرد و داور به او کارت زرد نشان داد. در دقیقه 67 زردپوشان از جناح چپ به کرنر رسیدند. ارسال نریمان جهان بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 68 ترابی صاحب موقعیت شد که با حرکت در عمق توپ از پای او جدا شد و به بیرون رفت. در دقیقه 70 لوکادیا بار دیگر با یک استپ عالی، چرخش دیدنی و ضربه‌ای زیبا، گل دوم خود و پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 74 اسماعیلی‌فر با یک حرکت خوب از جناح راست، پاس زیبایی را برای لوکادیا ارسال کرد و او هم با یک پاس رو به عقب سعید صادقی را صاحب موقعیت نمود که ضربه صادقی از روی دروازه نفت گذشت. در دقیقه 76 محمد عمری به جای سروش رفیعی و وحدت هنانوف به جای میلاد سرلک برای پرسپولیس وارد زمین شدند. در دقیقه 78 شوت سهمگین سینا اسدبیگی با اختلاف از روی دروازه نفت عبور کرد. در دقیقه 80 نفت به یک ضربه کاشته رسید که ارسال توپ به ضربه دروازه تبدیل شد.

در دقیقه 86 آریا برزگر به جای پیمان رنجبری و میثم نقی‌زاده به جای اسماعیل بابایی برای نفت وارد زمین شدند. در دقیقه 87 محمد عمری وارد محوطه جریمه نفت شد و پس از توقف از سوی مدافع نفت، داور به محمد عمری به دلیل تمارض، کارت زرد نشان داد. در دقیقه 88 مهدی ترابی جای خودش را به سیامک نعمتی داد و حامد پاکدل هم به جای یورگن لوکادیا وارد زمین شد. در دقیقه 89 ارسال خوب میری بازیکن نفت، توسط بیرانوند مهار شد. در دقیقه 90 کمال کامیابی‌نیا به جای سعید صادقی برای پرسولیس وارد زمین شد.

داور این بازی، برای نیمه دوم، هشت دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در دقیقه 93 در پی برخورد مقتدایی و حامد پاکدل، داور به حامد، کارت زرد نشان داد. در دقیقه 94 عقیل کعبی مانع عبور حامد پاکدل شد و او را با خطا متوقف کرد و از داور کارت زرد گرفت. در دقیقه 97 پرسپولیس پشت محوطه جریمه نفت پس از توقف عمری، صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. ارسال دانیال اسماعیلی فر راهی به جایی نبرد. این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 2 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده