علیرضا استکی در گفت‌وگو با برنا

شه‌بخش و موسوی هم در انتخابی بوکس شرکت خواهند کرد/ حضور در تورنمنت‌ها فایده ندارد

شه‌بخش و موسوی هم در انتخابی بوکس شرکت خواهند کرد/ حضور در تورنمنت‌ها فایده ندارد

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: بوکسورها هم در اردو خواهند بود و هم در انتخابی شرکت می‌کنند.

با تصمیم کادر فنی تیم ملی بوکس دور جدید تمرینات ملی‌پوشان با حضور 39 مشتزن از امروز آغاز می‌شود تا شاگردان علیرضا استکی خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا 2022 اردن آماده کنند.

علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در مورد برنامه‌های پیش روی تیم ملی اینگونه توضیح داد: خوشبختانه شرایط تیم ملی خوب است و تمرینات خوبی را سپری کردیم و به زودی هم مرحله جدید اردوها را برگزار خواهیم کرد. علاوه بر اردو و تمرین، مسابقات انتخابی درون اردویی را هم به منظور مشخص شدن ترکیب تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اردن را هم در طول هفته آینده برگزار خواهیم کرد.

وی  با اشاره به برگزاری اردوی مشترک با هند گفت: از آنجایی که ما همیشه در بحث مکمل‌ها مشکل داریم برگزاری اردوی مشترک با کشورهای خارجی بیشتر برایمان مفید است. ما نه می توانیم از خارج دارو مکمل وارد کنیم و آنهایی هم که در داخل هستند اکثرا تقلبی هستند و به همین خاطر هرچقدر در شرایط تمرین باشیم در روند آماده سازی مسیر بهتری را طی کردیم. شرکت در تورنمنت‌ها برایمان زیاد به دردبخور نیست و فایده ندارد چون باید بچه ها سر وزن برسند ولی در تمرین و اردو نقاط ضعف و قوت تیم را می‌شناسیم و آماده‌تر می‌شویم.

استکی در خصوص نتیجه احتمالی ملی‌پوشان در مسابقات اردن بیان کرد: ما همیشه همه رقبا را آنالیز می کنیم و حالا هم شناخت کافی از آنها داریم ولی همیشه گفتم بوکس رشته رکوردی نیست که بتوان پیش بینی کرد اما تمام تلاش ما قرار گرفتن روی بهترین سکوی مسابقات است. قطعا ما سعی مان را خواهیم کرد و باقی چیزها دست خداست.

سرمربی تیم ملی در واکنش به حذف اسامی نفراتی چون دانیال شه‌بخش، سید شاهین موسوی و میثم قشلاقی، ملی‌پوشان عنوان‌دار ایران در آسیا و جهان در لیست اولیه اعلام شده، گفت: اشتباه از سایت فدراسیون بود که بعدا درست شد. مگر می‌شود این افراد در تیم ملی نباشند؟ این بوکسورها هم در اردو خواهند بود و هم در انتخابی شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده