حسین کازرانی در گفت‌وگو با برنا

حشمت مهاجرانی حرف اول و آخر را می‌زد/ نمی‌توان از تیم ملی انتظار صعود داشت

حشمت مهاجرانی حرف اول و آخر را می‌زد/ نمی‌توان از تیم ملی انتظار صعود داشت

پیشکسوت فوتبال بر این باور است که تیم ملی با کادر جدیدش فرصت چندانی برای ایجاد تغییرات در جام جهانی ندارد.

حسین کازرانی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط این روزهای فوتبال ایران اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت کلی فوتبال ما چندان مناسب نیست و این رشته با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و خیلی از مشکلات لاینحل باقی مانده است.

وی در ادامه تاکید کرد: به نظر من فوتبال ما در سطح لیگ برتر هم به لحاظ کمی و کیفی شرایط خوبی ندارد و شاهد این هستیم بیشتر بازی ها با سطح فنی پایینی برگزار می شود.

پیشکسوت فوتبال درباره جدایی اسکوچیچ و بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی تصریح کرد: اگر قرار بر ایجاد تغییرات در تیم ملی بود، باید این اتفاق زودتر رخ می داد تا کادر فنی زمان بیشتری را برای ایجاد تغییرات داشت. در هیچ کجای دنیا در فاصله رقابت مهمی مثل جام جهانی این اتفاق رخ نمی دهد اما شاهد این موضوع برای تیم ملی ایران هستیم.

بازیکن قدیمی تیم ملی که در جام جهانی 1978 در ترکیب ایران برابر حریفان تیم ملی به میدان رفته بود در خصوص پیش بینی اش برای آینده تیم ملی در جام جهانی به خبرنگار برنا گفت: همه ما دوست داریم تیم ملی مان بهترین نتیجه را بگیرد اما با توجه به شرایط موجود و حریفان سرسختی که در قطر باید به مصاف آنها برویم، به نظر می رسد کارمان برای کسب نتایج خوب سخت باشد. با این تفاسیر نمی توان از تیم ملی انتظار صعود داشت. 

حسین کازرانی در مورد شرایط تیم ملی در جام جهانی که در آن حضور داشت خاطرنشان کرد: در آن دوران بازیکنان همه جوره تحت فرمان مربی و کادر فنی بودند و هیچ چند دستگی و تفرقه ای بین بازیکنان نبود و حرف اول و آخر را حشمت مهاجرانی می زد و همه به او احترام می گذاشتند اما متاسفانه در سال های اخیر شرایط در تیم ملی فرق کرده و با تاسف باید بگویم یکی از بزرگترین مشکلات فوتبال ایران همین مشکلات و چنددستگی ها است. 

وی با اشاره به وضعیت متفاوت تیم ملی در دوره اول حضور ایران در جام جهانی با شرایط سال های اخیر گفت: ما در دوره ای با حشمت خان به جام جهانی رفتیم که آسیا فقط یک سهمیه داشت و در آن شرایط سخت توانستیم با بهترین نتایج و شرایط به جام جهانی صعود کنیم.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  • شاهین ۳۳

   ما حتی میتونستیم چهار سال قبلش هم صعود کنیم اگر پروین تو استرالیا مصدوم (بازی دوستانه نیوزیلند) نمیشد. انجا ۳ گل خوردیم و اینجا ۲ تا زدیم!!!! چون همه در حال ضربه زدن هستند !!! بازیکن هم به خودش اجازه میده دخالت کنه🤔

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده