ایران- اروگوئه

آزمون جذاب برای کی‌روش و پسرانش برابر یاران سوارز

آزمون جذاب برای کی‌روش و پسرانش برابر یاران سوارز

تیم ملی در آستانه حضور در جام جهانی در محکی جدی برابر حریفی از قاره آمریکا به میدان می رود تا به نوعی برای دیدار روبروی تیم ملی آمریکا در قطر شبیه سازی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛  یاران سوارز در تیم ملی فوتبال اروگوئه اولین حریف تدارکاتی تیم ملی ایران در اردوی اتریش به شمار می روند و شاگردان کارلوس کی‌روش امشب در  استادیوم ان وی آره‌نا در شهر سنت پولتن اتریش روبروی این تیم سرشناس از بین تیم های قدرتمند حاضر در آمریکای جنوبی قرار می گیرند، دیداری که می تواند محک خوب و جدی برای تیم ایران محسوب شود و آزمون جذابی برای سرمربی پرتغالی ایران در بازگشت دوباره اش به صندلی داغ هدایت تیم ملی باشد.

ایران در شرایطی باید به مصاف اروگوئه برود که این تیم حریف آشنایی برای سرمربی تیم ملی ایران محسوب می شود، جالب است بدانید کارلوس کی‌روش در کسوت سرمربیگری در تیم ملی کلمبیا  برابر این تیم به میدان رفته است و با تجربه بازی روبروی تیم ملی برای دومین بار در مصاف ویژه ای در تقابل با اروگوئه این بار تحت هدایت تیم ایران قرار بگیرد.

این دیدار در آبان سال 1399 برگزار شد که طی آن با شکست سه بر صفر روبروی این تیم، قافیه را به اروگوئه باخت. کاوانی، نونیز و سوارز در آن دیدار دروازه کلمیبا را باز کردند تا کی روش با خاطره تلخی آن بازی را به پایان برساند.

پس از دو سال از شکست سنگین کی روش، این مرد پرتغالی حالا در کسوت سرمربیگری در تیم ملی ایران برابر اروگوئه قرار می گیرد و به نظر می رسد به دنبال انتقام از سوارز و یارانش باشد.

انتقام از اروگوئه از یک سو و نشان دادن عیار تیم ملی ایران از سوی دیگر انگیزه های کارلوس کی روش را برای این بازی دوچندان کرده است.

این در حالی است که این بازی برای تک تک ملی پوشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که به نظر می رسد غربال نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی از بین نفرات حال حاضر اردوی اتریش صورت می گیرد و ملی پوشان در تلاش هستند در این بازی و دیدار بعدی ایران در اردوی فعلی، شانس خود را برای قرار گرفتن بین مسافران سفر به قطر بالا ببرند. 

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 1 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده