محمدرضا مختاری در گفت‌وگو با برنا

جام جهانی اولویت اول فدراسیون نیست/ برای حضور در لیگ با سپاهان به توافق رسیدم

جام جهانی اولویت اول فدراسیون نیست/ برای حضور در لیگ با سپاهان به توافق رسیدم

ملی‌پوش کشتی فرنگی ایران گفت: برای فدراسیون کشتی اولویت اول همیشه مسابقات المپیک است.

محمدرضا مختاری، نماینده 77 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های جام جهانی باکو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص کیفیت این دوره از مسابقات اظهار داشت: مسابقات بسیار خوبی بود و تیم‌های خوبی حضور داشتند. تیم ملی ایران در مقایسه با سایر تیم ها تیم بسیار جوانی بود اما ملی پوشان با وجود این به اعتقادم عملکرد مناسبی از خود به نمایش گذاشتند. هرچند دوست داشتیم در تمامی بازی ها برنده تشک را ترک کنیم ولی به هر حال برد و باخت هم جزو جدانشدنی ورزش است. خوشحالیم با کسب مقام قهرمانی توانستیم دل مردم ایران را حتی برای ثانیه‌هایی کوتاه خوشحال کنیم.

دارنده مدال طلای آسیا در ادامه افزود: برای فدراسیون اولویت اول همیشه المپیک است و بعد از آن مسابقات قهرمانی جهان و بازی های آسیایی و در نهایت مسابقات جام جهانی. بسیار خوشحالیم که فدراسیون برای این دوره از مسابقات جام جهانی از ترکیب کشتی گیران جوان استفاده کرد و ما هم جواب این اعتماد را با قهرمانی دادیم.

نماینده 77 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در مورد حضور حسن رنگرز به عنوان سرمربی تیم ملی نیز عنوان کرد: حضور آقای رنگرز حتما می تواند به کشتی فرنگی ایران کمک کند. او پیشتر سرمربی تیم ملی جوانان و سرمربی تیم ملی مراکش بود و برای چند سالی هم در لیگ تیمداری کرد. بنابراین جزو با تجربه هاست که حتما کشتی فرنگی در آینده روزهای خوبی را با حضور او تجربه خواهد کرد.

مختاری در مورد پیوستنش به سپاهان در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر گفت: من هنوز با هیچی تیمی قرارداد امضا نکردم البته که با تیم سپاهان به توافق رسیدیم ولی قرار نیست در مرحله مقدماتی کشتی بگیریم و به امید خدا ثبت قرارداد و حضور رسمی من می‌ماند برای مرحله بعدی مسابقات لیگ.

وی با گلایه از رقم قراردادهای لیگ گفت: میزان قراردادهای لیگ کشتی فرنگی در مقایسه با آزاد کمتر است چرا که این فصل فکر می کنم فقط دو تیم اسپانسر قوی کنار خود داشتند. امیدوارم برای سال آینده شرایط بهتر از گذشته شود.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده