در گفت‌وگو با برنا مطرح شد

پولادگر: تدبیر مدیریتی کی‌روش از او مربی کم‌نظیری ساخته است/ امیدوارم در جام جهانی خاطرات خوب گذشته تکرار شود

پولادگر: تدبیر مدیریتی کی‌روش از او مربی کم‌نظیری ساخته است/ امیدوارم در جام جهانی خاطرات خوب گذشته تکرار شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تیم ملی ایران به نتایجی بهتر از پنج دوره قبلی حضورش در جام جهانی قطر دست پیدا کند.

سیدمحمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره شرایط تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: تیم ملی فوتبال در شرایط فعلی هم بازیکنان باتجربه و میدان دیده ای در اختیار دارد و هم سرمربی کاربلد و توانمندی به نام کارلوس کی روش که درایت و تدبیر مدیریتی اش از او یک مربی تراز اول و کم نظیری ساخته است و حضورش در جایگاه سرمربی باعث آرامش بازیکنان و مایه امید همه ما است.

وی در ادامه افزود: مردم از تیم ملی همراه با کی روش خاطرات خوبی در ذهن دارند که به امید خدا این خاطرات خوب در جام جهانی قطر تکرار شود.

پولادگر با تاکید بر این که تیم ملی هر کشور عصاره ورزش آن کشور و نماد اقتدار و سربلندی و هوشمندی مردم است، گفت: تیم ملی فوتبال در این دوره این شرایط را دارد که برای اولین بار از گروه خود به مرحله دوم جام جهانی صعود کند، بنابراین امروز هرگونه رفتار و گفتاری که باعث تضعیف تیم ملی شود مصداق خیانت به مردم و کشور است.

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده