در گفت‌وگو با برنا مطرح شد

مریم کاظمی‌پور: کی‌روش مربی باتجربه‌ای است/ امیدوارم تیم ملی در جام جهانی موفق باشد

مریم کاظمی‌پور: کی‌روش مربی باتجربه‌ای است/ امیدوارم تیم ملی در جام جهانی موفق باشد

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش به موفقیت تیم ملی در جام جهانی امیدوار است.

همزمان با آغاز بازی‌های جام‌جهانی و در راستای آنچه تحقق سیاست‌های صداوسیما هویت‌محوری و عدالت‌گستری  عنوان شده، رادیو جام‌جهانی در ساختمان شهدای رادیو افتتاح شد.

مریم کاظمی‌پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در این رابطه به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: خیلی خوب است که رادیو در بحث رویدادهای اجتماعی ورود پیدا می‌کند. یک کار قشنگی است و رویداد محور به شکل مقطعی همین بحث رادیو جام جهانی است که امیدواریم نقش آفرین لحظات بسیار خوب و شادی و نشاط آفرین در فضای جامعه باشد.

وی اضافه کرد: در یکسال گذشته ما همکاری های بسیار زیادی را با رسانه ملی در بخش رادیو داشتیم. بخش کانال رادیویی ورزش بانوان یکی دیگر از رویدادهایی بود که در عرصه رسانه کار مشترکی از وزارت ورزش و جوانان و رسانه ملی اختصاصا در حوزه بانوان رقم خورد و الحمدالله نیز دیده شد. امیدواریم در ادامه راه هم همانطور که مستحضر هستید با پخش زنده رادیویی که از مسابقات بانوان اتفاق می‌افتد قدم بزرگی در توسعه ورزش بانوان را شاهد باشیم.

کاظمی‌پور با یادآوری دیدار اخیر ورزشکاران زن با رئیس جمهور بیان داشت: ما در یک برنامه بزرگی به ظرفیت 1200 نفر میزبان 357 نفر از ورزشکاران ملی پوش مدال آورمان بودیم از جمع 800 و اندی ورزشکار در کلیه تورنمنت‌های سال 1400 و 1401 تاکنون شرکت داشتند و مدال آوری کردند، این 357 نفر بر اساس دستورالعمل معاونت قهرمانی در مورد رشته های المپیکی، پارالمپیکی و آسیایی اتفاق افتاد به شکلی کاملا مجزا و متمایز از سال های گذشته انجام شد و مدال آوران دختر ما مورد تجلیل قرار گرفتند.

معاون توسعه ورزش زنان با اشاره به رقابت‌های جام جهانی گفت: فوتبال یک رویداد اجتماعی است که می‌تواند جریان نشاط و شادابی را در جامعه جاری و ساری کند. ما تا امروز سعی کردیم در بدنه ورزش با همه آن چه که باعث می شود این رویداد اجتماعی به بهترین نحو مورد حمایت قرار بگیرد. در جایگاه های شغلی خودمان و در برنامه‌هایی که شکل گرفت با حمایت‌هایی که لازم بود از طرف وزارت ورزش و جوانان و از دولت محترم و مجلس شورای اسلامی نسبت به این تیم صورت بگیرد نقش آفرینی کنیم و از این لحظه به بعد دیگر همه چیز بستگی به عملکرد ورزشکاران در مستطیل سبز دارد. امیدواریم که این عملکرد به اعتلای پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی ایران بی‌انجامد و موجی از شادی را در جامعه طنین افکن کند.

700

وی در پایان در خصوص پیش بینی خود از عملکرد تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی افزود: من از ماه ها قبل گفتم که بسیار امیدوار هستم اتفاقات بسیار خوبی بیفتد. به گفته متخصصین فن و پیشکسوتان فوتبالی تیم ملی ما در بهترین شرایط در نقش آفرینی انفرادی ورزشکاران است و از تجربیات آقای کی‌روش بر می‌آید که در یک هدفمند سازی و یک کار تیمی که قرار است تک تک افراد در آن نقش داشته باشند را به سرانجام برساند. امیدواریم که همه اینها دست به دست هم دهد تا اتفاق خوبی بیفتد و چه بسا صعود ایران به مرحله بعدی یکی از آن گام‌های بزرگی باشد که بعد از سالها و سه دوره پی در پی در جام جهانی حال و هوای بهتری به فوتبال در کشور ما تزریق شود.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده