در گفت‌وگو با برنا مطرح شد

مصطفی دنیزلی: ایران وطن دوم من است/ از باخت تیم ملی غمگین شدم

مصطفی دنیزلی: ایران وطن دوم من است/ از باخت تیم ملی غمگین شدم

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار ایران و انگلیس در جام جهانی صحبت کرد.

مصطفی دنیزلی، مربی سرشناس فوتبال ترکیه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به حضور تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر و پیگیری این رقابت‌ها اظهار داشت: من پیگیر بازی های ایران هستم. ایران وطن دوم من محسوب می شود و بازی اول این تیم را برابر انگلیس به طور کامل تماشا کردم و از باخت ایران در این دیدار ناراحت و غمگین شدم.

وی در ادامه در خصوص دیدار ایران روبروی انگلیس و نتیجه‌ای که رقم خورد، تاکید کرد: تاکتیک تیم ملی ایران در این بازی ضعیف بود و علت اصلی شکست برابر انگلیس همین موضوع بود. من پیش بینی نمی کردم که این نتیجه رقم بخورد اما برخی اشتباهات تاکتیکی دست به دست هم داد تا این شکست برای ایران به ثبت برسد.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس افزود: در این دیدار، اشتباه بزرگ ایران این بود که فضای ویژه ای را به حریف داد. در این بازی اگر ایران پرس از جلو را اجرا می کرد، اجازه بازیسازی به حریفش نمی داد. انگلیس فضای زیادی برای بازیسازی داشت و این موضوع شرایط را برای ایران سخت کرد. 

66

دنیزلی ضمن تمجید از قدرت بازیکنان فوتبال ایران گفت: من شناخت خوبی از بازیکنان ایران دارم و به توانایی های آنها به خوبی واقف هستم و می دانم فوتبالیست های ایرانی، بازیکنان تکنیکی مثل برزیلی ها هستند که اگر فضا به آنها داده شود، کارایی و بازدهی فوق العاده دارند و می توانند اتفاقا خوبی را برای تیم ملی در ادامه بازی های جام جهانی رقم بزنند.

خبرنگار: علی شفیعی جم

مترجم: ناصر صادقی

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده