مهرداد علیقارداشی: تحریم وزیر ورزش‌ و جوانان نشان دهنده ضعف اتحادیه اروپاست/ جامعه ورزش حمید سجادی را تنها نمی‌گذارد

مهرداد علیقارداشی: تحریم وزیر ورزش‌ و جوانان نشان دهنده ضعف اتحادیه اروپاست/ جامعه ورزش حمید سجادی را تنها نمی‌گذارد

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: تحریم حمید سجادی نشان دهنده ضعف اتحادیه اروپاست.

مهرداد علیقارداشی، رییس فدراسیون تنیس روی میز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی برنا در خصوص تحریم سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان توسط اتحادیه اروپا اظهار داشت: تحریم‌های اروپا برای ما تازگی ندارد البته این مورد در نوع خود عجیب بود. چرا که وزیر ورزش و جوانان در این مدت با اقدامات مثبتی که داشتند نشان دادند که مورد تایید خانواده ورزش هستند. من فکر می‌کنم این قبیل تحریم‌ها بیشتر نشانه ضعف آنهاست چرا که دیگر چیزی برای تحریم پیدا نمی‌کنند و حالا بعد از اقلام ورزشی و ندادن ویزا به ورزشکاران ما سراغ شخص وزیر آمدند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی تنیس روی میز در ادامه تاکید کرد: ورزش ایران و جامعه ورزش توجه‌ای به این تحریم‌ها ندارد. پر واضح است که موفقیت‌های اخیر تیم‌های ورزشی ما باعث عصبانیت این افراد شده است.

علیقارداشی با اشاره به حمایت خانواده ورزش از حمید سجادی گفت: همانطور که آقای سجادی، وزیر ورزش در این یک و سال چند ماه تلاش کردند حامی ورزش و ورزشکاران باشند و در کنار آنها بایستند شک نکنید جامعه ورزش هم این روزها ایشان را تنها نخواهند گذاشت.

عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در پایان افزود: خوشبختانه ورزش ایران در زمان وزارت حمید سجادی روزهای خوب و شیرینی را تجربه کرده است. هرچند دیگر تحریم ها شرایط را برای همه سخت کرد اما سجادی همواره تلاش کرده با هموار کردن این مسیر ورزش را در مسیر موفقیت حفظ کند. بنده فکر می‌کنم حال این روزهای ورزش خوب است و قطعا این تحریم اثری در روند موفقیت‌ها نخواهد گذاشت.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده