مصطفی اردستانی: استقلال به کورس برگشت/ انتظاراتم از ساپینتو هنوز برآورده نشده است

مصطفی اردستانی: استقلال به کورس برگشت/ انتظاراتم از ساپینتو هنوز برآورده نشده است

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط این تیم صحبت کرد.

مصطفی اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: به نظرم استقلال اندکی پس از اتمام جام جهانی وارد حاشیه شد و به همین دلیل هم بازی مقابل سپاهان را از دست داد. قبل از جام جهانی اما اوضاع خوب بود.

وی افزود: استقلال به هیچ‌وجه نباید وارد حاشیه شود. حس می‌کردم در کار سرمربی دخالت می‌شود و نمی‌گذاشتند او کار خود را انجام دهد. استقلال در آن بازی چندان بد نبود اما عالی هم نبود. در بازی مقابل ملوان اما اوضاع بهتر شد و دیدیم که یک برد پرگل به دست آمد.

بازیکن استقلال در دهه ۶۰ تحلیل خود از این تیم را این‌گونه ادامه داد: بعد از جام جهانی استقلال افت کرده است و من هم این مساله را قبول دارم. شاید انتخاب نشدن برخی بازیکنان برای جام جهانی یا دلایل دیگری وجود داشت. به هر علتی به هر حال بازیکنان آن کیفیت پیش از جام جهانی را نشان نمی‌دهند و این مساله به مرور باید حل شود. هرچند که مقابل ملوان تا حدودی اوضاع بهتر شد.

پیشکسوت آبی‌پوشان با انتقاد از تغییرات در ترکیب استقلال گفت: سال‌ها در خط دفاعی استقلال بودم و شرایط را می‌شناسم به نظرم تغییرات در این قسمت زیاد است. البته نه فقط دفاع که در خط هافبک هم همین گونه است. نباید تغییرات انقدر زیاد باشد که به هماهنگی لطمه بزند. عملکرد ساپینتو؟ به سایپنتو نمی توانم نمره قبولی بدهم زیرا شخصا انتظار زیادی از او داشتم. انتخاب‌های او بعضا جای سوال دارد. مثلا در بازی قبلی قایدی را در ترکیب اصلی نگذاشته بود.

اردستانی درباره انتخاب یک بازیکن به عنوان بهترین بازیکن فصل استقلال تا این لحظه عنوان کرد: نمی توانم بهترین بازیکن را انتخاب کنم. همه را در یک سطح می‌بینم. فوق‌ستاره‌ای در حد بهترین نمی‌ بینم. محبی عالی کار کرده بود اما پس از جام جهانی افت داشته است. یامگا هم خوب کار کرده است.

وی در پایان در مورد شرایط آبی پوشان در راه قهرمانی گفت: کار استقلال برای بازگشت به کورس سخت است اما امکانش وجود دارد. به نظرم این اتفاق می‌تواند بیفتد. ساپینتو باید انتخاب‌های بهتری داشته باشد. نظر شخصی خودم؟ کاری سخت است اما به نظرم می‌تواند. نمی‌توانم شانس قهرمانی استقلال را رد کنم. با این نتایج استقلال به کورس برگشت.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده