روئینگ‌سواران برتر مسافت یک‌هزار متر بانوان کشور معرفی شدند

روئینگ‌سواران برتر مسافت یک‌هزار متر بانوان کشور معرفی شدند

نفرات برتر مسافت یک‌هزار متر پیکارهای روئینگ قهرمانی بانوان کشور مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا، پیکارهای روئینگ قهرمانی بانوان کشور امروز (یکشنبه) با حضور ۶۳ ورزشکار از ۱۲ استان در ۲ رده جوانان و بزرگسالان در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.

در این رقابت ورزشکاران استان‌های خراسان شمالی، گیلان، کردستان، کرمانشاه، آذربایجان‌غربی، فارس، مازندران، هرمزگان، زنجان، تهران (الف) و (ب) و همدان حضور دارند.

این مسابقات در بخش سبک‌وزن، سنگین‌وزن و جوانان در دور مقدماتی و فینال در حال برگزاری است که ابتدا مسابقات ۱۰۰۰ متر انجام شد.

در فینال روئینگ تک‌نفره سنگین وزن ۱۰۰۰ متر مهسا جاور (زنجان) با زمان ۴:۰۱.۵۴۰ دقیقه، فاطمه مجلل (آذربایجان غربی) با زمان ۴:۰۵.۴۷۰ دقیقه و مریم امیدی پارسا (همدان) با زمان ۴:۰۸.۷۴۰ دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند.

در فینال روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن ۱۰۰۰ متر شکیبا وقوفی (تهران الف) با زمان ۳:۵۹.۲۲۰ دقیقه مدال طلا، کیمیا زارعی (همدان) با زمان ۳:۵۹.۵۴۰ دقیقه مدال نقره و ملیکا سلطانی (زنجان) با زمان ۴:۲۶.۳۹۰ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در فینال روئینگ تک‌نفره جوانان ۱۰۰۰ متر کیانا بخشایی (تهران الف) با زمان ۴:۱۳.۱۲۰ دقیقه مدال طلا، ژیوان ملا (آذربایجان غربی) با زمان با زمان ۴:۳۳.۴۸۰ دقیقه مدال نقره و پرنیا ایمانی (زنجان) با زمان ۴:۳۳.۷۰۰ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده