فرحناز ارباب: کیفیت مسابقات جام نوروزگاه قابل دفاع است

فرحناز ارباب: کیفیت مسابقات جام نوروزگاه قابل دفاع است

فرحناز ارباب گفت: کیفیت مسابقات جام نوروزگاه قابل دفاع است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ نخستین دوره مسابقات نوروزگاه ویژه بانوان و در راستای معرفی سنت نوروز به‌ عنوان یک رویداد فرهنگی اسفندماه سال جاری و در قالب 9 رشته ورزشی  کبدی، جودو، سوارکاری، دوومیدانی، وزنه برداری، کاراته، فوتسال، شمشیربازی و چوگان با حضور 378 ورزشکار خارجی و 192 ورزشکار ایرانی و به میزبانی تهران در حال برگزاری است.

فرحناز ارباب، سرمربی تیم ملی کاراته زنان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص برگزاری این رویداد ورزشی به میزبانی ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه هم نخستین دوره برگزاری این بازیهاست و هم زمان خیلی زیادی برای برنامه‌ریزی وجود نداشت این فرصت برای فدراسیونها فراهم نشد که بتوانند از تیم‌های بیشتری دعوت کنند و یا اگر کشورهای دیگری هم که دوست داشتند در این رویداد شرکت کنند زمان کافی برای آماده سازی نداشتند و انصراف دادند. اما در رشته کاراته هفت کشور اعلام آمادگی کردند و حالا هم به ایران آمدند و مسابقات در جریان است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: این رویداد پتانسیل خیلی خوبی دارد که در سالهای آینده هم برگزار شود‌. من فکر می‌کنم نخستین دوره را باید دوره آزمون و خطا در نظر گرفت ولی اگر از همین حالا برای مثال برای سال آینده برنامه‌ریزی کنیم قطعا استقبال گسترده‌ای خواهد شد. همین حالا که فرصت محدود بوده طبق شنیده‌های من ۲۲ کشور به ایران آمدند و در ۹ رشته ورزشی ما شاهد برگزاری مسابقات هستیم.

فرحناز ارباب در پایان گفت: هر چقدر کشورهای صاحب نام در مسابقات شرکت کنند طبیعتا کیفیت آن مسابقات هم بالا می‌رود این دوره هم کیفیت بازیها قابل قبول است اما چون دیر مطلع شدیم تعدادی از کاراته‌کاهای ما این مسابقات را به دلیل شرکت در دیگر رویدادهای برون مرزی از دست دادند.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

انتهای پیام//  

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده