دانیال شه‌بخش: آینده خوبی در انتظار بوکس ایران است/ نهرودی تجربه زیادی دارد

دانیال شه‌بخش: آینده خوبی در انتظار بوکس ایران است/ نهرودی تجربه زیادی دارد

ملی‌پوش بوکس ایران درباره شرایط این رشته صحبت کرد.

دانیال شه‌بخش عضو تیم ملی بوکس ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص ارزیابی خود از سالی که گذشت، اظهار کرد: سال 1401 برای من سال بدی نبود اما در کل فقط یک بازی حرفه ای انجام دادم. حتی قرار بود در امارات یک قرارداد هم امضا کنم که در نهایت به سرانجام نرسید. امیدوارم 1402 سال بهتری باشد و بتوانم بازی‌های بیشتری در بخش حرفه‌ای انجام دهم و برای کشورم افتخارآفرین باشم.

دارنده مدال برنز جهان درباره شرایط این روزهای بوکس در ایران گفت: از زمانی که سرپرست جدید وارد فدراسیون شده اردوها و انتخابی های تیم ملی به طور منظم در حال برگزاری است که نشانه خوبی برای آینده این رشته است اما آنچه که مهم است باید در کنار این اردوها حتما اعزام های بین المللی و بازی های دوستانه با کشورهای خارجی را هم در برنامه داشته باشیم.

وی افزود: رقبای ما همه در حال آماده سازی هستند چرا که سال حساس و شلوغی را در پیش رو داریم. بازی های آسیایی، مسابقات آسیایی و جهانی و انتخابی های المپیک همه رویدادهای مهم ما هستند برای اینکه بتوانیم حضور موفقی داشته باشیم. باید بازی دوستانه و اردوی مشترک خارجی را هم در کنار تمرین ها اضافه کنیم.

شه‌بخش با اشاره به تغییرات رخ داده در کادر فنی تیم ملی هم گفت: آقای نهرودی از باتجربه ترین مربیان بوکس ایران هستند و حضورشان نعمتی است برای این ورزشکاران. بوکسورهای ایران به ویژه جوان ترها همه زندگی خود را وقف این رشته می کنند تا بتوانند به آن اهدافی که می خواهند برسند. امیدوارم در این مسیر هم ما ورزشکاران و هم کادر فنی بتوانیم همسو با یکدیگر در این مسیر قدم برداریم برای ایران افتخارآفرین باشیم.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار ورزشی

اخبار برگزیده