شهرام هروی: مسابقات کشوری کاراته کیفیت خوبی داشت

شهرام هروی: مسابقات کشوری کاراته کیفیت خوبی داشت

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: پیکارهای سخت و مهمی را در سال جدید داریم که امیدوارم در این رویدادها سربلند شویم.

به گزارش خبرگزاری برنا، شهرام هروی در خصوص مسابقات کاراته قهرمانی کشور که روز گذشته (پنجشنبه) در همدان برگزار شد، اظهار داشت: بازیکنانی که مدعی رسیدن به اردوی تیم ملی بودند در این رویداد حضور یافتند و مبارزات خوبی را شاهد بودیم و معتقدم که این پیکارها کیفیت خوبی داشت.

وی افزود: سکونشینان این مسابقات، این فرصت را دارند تا در پیکارهای انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته که قرار است ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه برگزار شود، حضور یابند.

هروی با بیان اینکه تیم ملی کاراته در سال آتی مسابقات بسیار مهمی را در پیش دارد، توضیح داد: قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان؛ سه رویداد بسیار مهم پیش‌رو خواهد بود که باید به آنها مراحل مختلف کاراته‌وان را هم اضافه کنیم.

سرمربی تیم کاراته افزود: هر سه رویداد برای تیم ملی و فدراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش می‌کنیم تا بتاونیم بار دیگر، توان کاراته ایران را در آسیا و جهان به اثبات برسانیم.

در مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته که ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه برگزار می‌شود، علاوه بر سکونشینان مسابقات کشوری، ملی‌پوشان قهرمانی آسیا، بازی‌های کشورهای اسلامی و کاراته‌کاهای رده سنی امید که سال گذشته در آسیا و جهان به مدال طلا رسیده‌اند حضور خواهند یافت.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده