شکوری: حسینی گزینه اول ما است/ پرسپولیس ثبات داشت و قهرمان شد

شکوری: حسینی گزینه اول ما است/ پرسپولیس ثبات داشت و قهرمان شد

قائم مقام باشگاه پیکان در خصوص سرنوشت سرمربی فصل پیش این تیم صحبت کرد.

ابراهیم شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص آخرین وضعیت سرمربی پیکان برای فصل آینده تاکید کرد: ما با حسینی قرارداد نداریم و با پایان فصل قرارداد باشگاه پیکان با او تمام شده است.

وی در ادامه در خصوص پیشنهاد فدراسیون برای همکاری با حسینی در تیم امید اظهارداشت: آقای حسینی قراردادشان با باشگاه پیکان تمام شده بود و مذاکره و مکاتبه‌ای از سوی فدراسیون در خصوص تیم امید با ما صورت نگرفته بود. به هرحال با توجه به آزاد بودن ایشان، نیازی هم به مکاتبه و مذاکره نبود. هرچند درنهایت غلامرضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امید ایران انتخاب شد.

قائم مقام باشگاه پیکان در مورد ادامه همکاری این باشگاه با مجتبی حسینی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا گفت: پس از بررسی عملکرد سال گذشته و بر اساس اهداف پیش رو و بودجه سال آینده ، سرمربی خود را انتخاب خواهیم کرد و پس از بررسی‌های لازم در این خصوص تصمیم‌گیری خواهیم کرد. با این حال همچنان مجتبی حسینی گزینه اول ما است.

شکوری در مورد شرایط تیم‌ها در لیگ برتر خاطرنشان کرد: امسال لیگ پرفشار و سختی را شاهد بودیم و سه تیم بالای جدول رقابت تنگاتنگی را با هم داشتند. این سه تیم با توجه به مهره‌های خوب و بودجه قابل قبولی که داشتند، موفق شدند در برهه‌ای از زمان حرکت خود را در بالای جدول از سایر تیم‌ها جدا کردند و در نهایت پرسپولیس موفق شد در کورس بالای جدول، به قهرمانی دست پیدا کند. 

وی درخصوص دلایل قهرمانی تیم یحیی گل‌محمدی در لیگ برتر گفت: پرسپولیس چند سالی است با ثبات ویژه‌ای در لیگ حضور دارد. این در حالی است که بازیکنان باتجربه و اصلی این تیم حفظ شده است و در نقل و انتقالات تیم به خوبی توانست تقویت شود. به نظر من این دلایل، بخش مهمی از موفقیت پرسپولیس در این فصل محسوب می‌شود.

وی در پایان در مورد حواشی لیگ و زیر سوال بردن قهرمانی پرسپولیس توسط برخی رقبایش تصریح کرد: با توجه به نزدیکی رقابت بین تیم‌ها در کورس قهرمانی بروز برخی حواشی در این زمینه طبیعی است. امسال تیم‌های بالای جدول با قدرت و رقابت زیادی برای قهرمانی تلاش کردند و شاید این موضوع باعث شد کوچکترین مسائل و مشکلات را به قهرمانی پرسپولیس ربط بدهند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده