دبیر فدراسیون والیبال: تهران میزبان هفته سوم لیگ ملت‌ها می‌شود/ داورزنی پیگیر روادید ملی‌پوشان است

دبیر فدراسیون والیبال: تهران میزبان هفته سوم لیگ ملت‌ها می‌شود/ داورزنی پیگیر روادید ملی‌پوشان است

دبیر کل فدراسیون والیبال گفت: در صورت موافقت ، تهران میزبان هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها خواهد بود.

میلاد تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص آخرین تصمیم فدراسیون والیبال برای حضور و یا عدم حضور در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملتها اظهار کرد: همین حالا که من با شما صحبت می‌کنم آقای داورزنی در جلسه آنلاین با دبیر کل فدراسیون جهانی والیبال در همین رابطه است. صبح هم جلسه‌ای با حضور شخص آقای داورزنی، آقای مرادی، بهروز عطایی، مصطفی کارخانه و آقای محمدی سرپرست تیم‌ملی داشتیم که موضوعات مربوط به تیم مورد بررسی قرار گرفت. مقرر شد یکسری تصمیمات لازم گرفته شود.

وی افزود: کاملا منطقی است ما از کشوری مانند آمریکا انتظاری جز این نداشتیم. این مشکلات را هم از قبل پیش‌بینی می‌کردیم. ولی در دیپلماسی ورزشی توقع می‌رود که فدراسیون جهانی که زمام دار این مسئله است، مشکل به وجود آمده را حل کند. وقتی میزبانی به یک کشور داده می‌شود سایر تیم‌ها تنها دغدغه‌شان باید مسائل فنی تیم‌شان باشد نه سایر موارد.

دبیر فدراسیون والیبال در ادامه تاکید کرد: اعلام کردیم اگر آمریکا آمادگی ندارد ایران با قدرت می‌تواند این میزبانی را به عهده بگیرد. همین امسال ما میزبانی مسابقات بزرگی مانند قهرمانی مردان آسیا هستیم که 18 کشور قرار است به ایران بیایند. ما همیشه میزبانی خوبی ارائه کردیم و اینبار هم این توانایی را تمام و کمال داریم.

تقوی در مورد شانس ایران برای میزبانی از این مسابقات گفت: امیدواریم فدراسیون جهانی با این پیشنهاد موافقت کند. در صورت موافقت تهران میزبان بازیها خواهد بود.

وی در پایان در رابطه با دلیل عدم صدور ویزا از سوی آمریکا توضیح داد: هنوز دلیل این اتفاق را به ما اعلام نکردند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده