غیاثی: انتخاب هاشمی به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان درست‌ترین تصمیم برای خانواده ورزش بود

غیاثی: انتخاب هاشمی به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان درست‌ترین تصمیم برای خانواده ورزش بود

پیشکسوت پرش ارتفاع آسیا گفت: کیومرث هاشمی سالهاست که در ورزش است و با توجه به سمت‌های مختلفی در این حوزه داشته، شناخت و تسلط بسیاری به ورزش و ورزشکاران دارد و انتخابش بعنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان بهترین و درست‌ترین تصمیم برای خانواده ورزش بود و قطعا دوران مدیریتی خود را با برنامه طی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، تیمور غیاثی، قهرمان اسبق پرش ارتفاع آسیا اظهار  داشت: یکی از نگرانی‌های جامعه ورزش پس از استعفا دکتر سجادی انتخاب وزیری غیر ورزشی برای وزارت ورزش و جوانان بود که خوشبختانه با معرفی کیومرث هاشمی بعنوان سرپرست وزارتخانه بخشی از نگرانی‌های ما رفع شد.

وی افزود: کیومرث هاشمی سالهاست که در ورزش است و با توجه به سمت‌های مختلفی در این حوزه داشته، شناخت و تسلط بسیاری به ورزش و ورزشکاران دارد و انتخابش بعنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان بهترین و درست‌ترین تصمیم برای خانواده ورزش بود و قطعا دوران مدیریتی خود را با برنامه طی خواهد کرد.

غیاثی خاطر نشان ساخت: همچنین از کیومرث هاشمی انتظار داریم در کنار برنامه‌هایی که برای جامعه ورزش کشور دارد، نگاه ویژه‌ای به پیشکسوتان ورزشی نیز داشته باشد، چرا که پیشکسوتان ما تمام عمر خود را صرف ورزش کرده‌اند و عضوی از این خانواده هستند و در تمام دوران ثابت کرده‌اند که حامی و پشتیبان ورزش کشور بوده‌اند.

پیشکسوت پرش ارتفاع آسیا در پایان بیان کرد: امیدوارم نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با در نظر گرفتن نقاط قوت و تجربیات کیومرث هاشمی در حوزه ورزش با دادن رای اعتمادشان با آقای هاشمی بهترین تصمیم را برای رشد و توسعه ورزش کشور بگیرند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار ورزشی

اخبار برگزیده