قدیمی: کیومرث هاشمی بهترین انتخاب برای وزارت ورزش است

قدیمی: کیومرث هاشمی بهترین انتخاب برای وزارت ورزش است

رییس فدراسیون هاکی گفت: کیومرث هاشمی عدالت اجتماعی در ورزش را به طور کامل اجرا کند.

بهرام قدیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در مورد معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی برای حضور در وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: هاشمی از جمله مدیران قدیمی و کاربلد ورزش است که فعالیت خود را در زمینه مدیریت ورزشی از کارمندی آغاز کرد و حالا گزینه تصدی وزارت ورزش شده است. او مدیر توانمندی است که با توجه به حضور در سطوح مختلف ورزش در عرصه مدیریت به خوبی از شرایط ورزش ما آگاه است و در یک کلام باید بگویم از جنس ورزش به شمار می‌رود.

وی در ادامه تاکیدکرد: با توجه سبقه روشن هاشمی در عرصه مدیریت ورزش باید این انتخاب را به فال نیک گرفت. یکی از مسائل مهم دیگری که می‌تواند در مسیر حضور در وزارت به هاشمی کمک کند، سابقه او در آموزش و پرورش و اشراف و احاطه در این بخش در زمینه استعدادیابی و شکوفایی استعدادهای و بحث آموزشی هم جزو فاکتورهای مهمی است که هاشمی از آن برخوردار است و می تواند در بحث وزارت ورزش به او و همکارانش کمک کند.

رییس فدراسیون هاکی افزود: مهمترین مساله‌ای که کیومرث هاشمی در بحث مدیریت به آن اعتقاد دارد، مساله رعایت عدالت اجتماعی در ورزش است و به این موضوع که باید در تمام رشته‌ها عدالت اجتماعی رعایت شود، کاملا اعتقاد دارد و می‌تواند آن را به طور کامل اجرا کند.

قدیمی در پایان گفت: به نظر من کیومرث هاشمی بهترین گزینه برای حضور در وزارت ورزش و جوانان است و با توجه به این که او یک مدیر پاسخگو به شمار می‌رود این انتخاب برای همه ورزش‌ها یک نقطه عطف بخواهدبود. 

انتهای پیام/ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار ورزشی

اخبار برگزیده