اسدی: تجربه هاشمی می‌تواند برای ورزش راهگشا باشد

اسدی: تجربه هاشمی می‌تواند برای ورزش راهگشا باشد

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: تجربه و کارآمدی کیومرث هاشمی در این روزها می‌تواند راهگشا باشد.

رسول اسدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص حضور کیومرث هاشمی در وزارت ورزش گفت: آقای هاشمی از چهره‌های شناخته شده ورزش هستند و فکر می‌کنم در شرایط کنونی ورزش کشور تجربه و کارآمدی ایشان می‌تواند برای ورزش راهگشا باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه ایشان جنبه‌های مختلف ورزش را تسلط دارند و در سمت‌های مختلف، این جنبه‌های متفاوت را تجربه کردند می‌توانیم از تجربیات‌شان در کمیته المپیک و آموزش و پرورش استفاده کنیم. تجربه و کارآمدی ایشان در این روزها می‌تواند راهگشا باشد. امیدوارم موفق باشند و این مسوولیت را به بهترین شکل قبول کنند.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در خصوص اینکه آیا در این مدت با آقای هاشمی ملاقات داشته یا خیر توضیح داد: چند بار با آقای هاشمی درباره مسائل مختلف صحبت کردم.  یک گزارش اجمالی هم به او دادم. آقای هاشمی یک شناخت کلی داشتند و بر اوضاع مسلط بودند. جزئیات اتفاقاتی که در چند سال اخیر برای فدراسیون رخ داد را در جریان نبودند که من به او توضیح دادم اما به طور کلی پیشکسوتان را می‌شناختند و در جریان ساختار بودند. شناخت‌شان جامع بود. جزئیات را به ایشان اطلاع دادم.

اسدی در پایان درباره مشکلات فدراسیون دوچرخه‌سواری عنوان کرد: یکی از مسایلی که واقعا مهم بود و در ملاقات با آقای هاشمی به آن اشاره کردیم مساله تجهیزات بود. رشته‌های تجهیزات محور به توجه ویژه‌ای نیاز دارد. از دید فدراسیون خودم عرض می‌کنم. چندین سال است که تجهیرات تامین نشده و بدهی‌های بین المللی تسویه نشده. این ها مشکلات بوده و انتظار دارم یک نگاه ویژه به فدراسیون دوچرخه‌سواری وجود داشته باشد و مشکلات حل شود. جذب اسپانسر مقطعی حل کننده اساسی نیست. مشکلات ما پشتوانه دولتی می‌خواهد. امیدوارم کارآمدی و تسلط آقای هاشمی این مساله را حل کند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار ورزشی

اخبار برگزیده