توضیحات داوری درباره تغییر دبیر فدراسیون دوومیدانی

توضیحات داوری درباره تغییر دبیر فدراسیون دوومیدانی

سرپرست فدراسیون دوومیدانی درباره دلیل پایان همکاری هاشم خزایی با این مجموعه توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا ، هاشم خزایی که در زمان حضور هاشم صیامی به عنوان دبیر فدراسیون معرفی شده بود و در دوران سرپرستی افشین داوری همچنان در سمتش حضور داشت، با اتمام دوران ماموریتش مجبور به ترک فدراسیون دوومیدانی شد، چرا که خزایی کارمند سازمان آتش نشانی کرج است و با عدم اجازه این سازمان به ادامه حضورش در فدراسیون دوومیدانی، وی مجبور است فردا(سه‌شنبه) به اداره آتش‌نشانی برگردد.

افشین داوری در گفت و گو با برنا ضمن تایید این خبر گفت: نمی‌دانم برخی اخبار عجیب از کجا نشأت میگیرد اما اصلا بحث استعفا و این مسائل مطرح نیست چون خرایی ماموریتش به اتمام رسید و برای اینکه بتواند در سازمان آتش نشانی کرج کارهایش را درست کند چند روز رودتر از جمع ما جدا شد.

داوری افزود: وی در کار خود بسیار توانمند بود و کمک زیادی به دوومیدانی کرد و به عنوان سرپرست فدراسیون از همکاری با او لذت بردم.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی درباره نام دبیر جدید گفت: یک نفر را از خانواده دوومیدانی به عنوان سرپرست دبیری معرفی می‌کنیم چون آدم تحصیل کرده و مدیر در این رشته کم نداریم و ظرف دو سه روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد. برنامه زیاد داریم و نباید کمبود سمت دبیر را در فدراسیون حس کنیم و اگر مشکل خاصی بوجود نیاید ، جمع‌بندی‌ها را نهایی کرده و نام نفر جدید را رسانه‌ای خواهیم کرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار ورزشی

اخبار برگزیده