به گزارش سرویس ورزشی برنا، شنیدیم محسن فروزان دروازه بان گیلانی استقلال یک اینترنت باز قهار است و همواره در اوقات فراغت با کامپیوتر سروکار دارد. با همین پیش زمینه ذهنی با او به گپ و گفت پرداختیم که در پی از نظرتان می گذرد؛

*بیل گیتس را می شناسی؟

بله، به خوبی او را می شناسم. بیل گیتس یکی از ثروتمندترین مردم دنیاست که به همراه پلی آف شرکت ماکروسافت را بنیان گذاشت. شنیدم در امور خیرخواهانه نیز همواره مشارکت دارد.

*گوگل را چطور؟

شوخی می کنید؟! مگر می شود نشناسم. هر روز با گوگل سروکار دارم.

*معروف ترین آدمی که در زندگی ات می شناسی چه کسی است؟

بدون شک کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران.

*نظرت درباره اینترنت چیست؟

اگر نباشد آن گاه بیشتر متوجه دور و اطرافمان می شویم و شاید هم بیشتر به خانواده برسیم (با خنده ادامه می دهد) البته اعتیاد هم دارد!

*عضو شبکه های اجتماعی هستی؟

بله، به هر حال به عنوان یک دروازه بان ملی پوش و استقلالی به عضویت یکی دو تا شبکه اجتماعی درآمدم تا راحت تر بتوانم با فوتبال دوستان ارتباط برقرار کنم.

*اینترنت بازترین فوتبالیست ایران؟

از بروبچه های استقلالی که بپرسید مرا معرفی می کنند که البته حق دارند!

*آخرین حرف بدی که زدی چه زمانی بود؟

همین امروز! سر تمرین استقلال به شوخی یک حرفی به حنیف عمران زاده زدم چون خیلی با هم صمیمی هستیم و به شدت شوخی داریم!

*توی جمع می توانی آواز بخوانی؟

نه، اصلا صدای مناسبی برای آواز خواندن ندارم.

*کدام فوتبالیست می تواند این کار را انجام بدهد؟

آقا رضا عنایتی، هم صدای گرمی دارد و هم بسیار خاکی و افتاده است. آواز خواندن های او نمک اردوهای استقلال است!

*چند سالگی گواهینامه گرفتی؟

راستش را بخواهید 4 سال بدون گواهینامه رانندگی می کردم. البته می دانم این حرف من بدآموزی دارد اما باور کنید چاره ای نداشتم!

*چطور؟!

باورتان نمی شود، اگر اشتباه نکنم 11 بار امتحان آیین نامه رانندگی دادم و رد شدم! واقعا خسته شده بودم. دست به فرمانم بد نبود اما نمی توانستم آیین نامه قبول شوم و ...

*بالاخره چطور قبول شدی؟

خودشان خسته شدند و قبولم کردند! توی امتحان شهری هم همین که 500 متر رانندگی کردم جناب سرهنگ متوجه شد مهارت کافی را دارم و مرا تاکید کرد تا گواهینامه بگیرم.

*خنده دار ترین تصادفی که کردی؟

بر خلاف امتحان آیین نامه، رانندگی ام نسبتا خوب است و خدا را شکر بزنم به تخته تا به حال تصادف آنچنانی یا خنده دار نداشته ام.

*تا به حال شده از صحنه یک تصادف با موبایل فیلم بگیری؟

یک بار زمانی که در تراکتورسازی بازی می کردم توی خیابان های تبریز این کار را کردم. تصورش را بکنید لاستیک جلوی یک ماشین توی شیشه عقب خودروی دیگر رفته بود و بعید می دانم چنین تصادفی همین جای دنیا مشابهی داشته باشد.

*نظرت درباره این کار چیست؟

قبول دارم فیلمبرداری با موبایل آن هم از صحنه تصادف کار جالبی نیست اما من خیلی بعد از تصادف سر آن صحنه رسیدم و از آن گذشته معتقدم باید فرهنگ سازی کرد مردم به جای چنین کاری اول برای کمک اقدام کنند.

*و بالاخره حرف پایانی؟

نمی دانم این مصاحبه را شما چطور می خواهید جمع و جور کنید ولی به نظر خودم خیلی عجیب و غریب بود!