به گزارش سرویس ورزشی برنا، در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال امروز و در ورزشگاه فولاد شهر تیم های ذوب آهن و گسترش فولاد به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی بدون گل رضایت داده و امتیازات را بین خود تقسیم کردند.

تک امتیاز کسب شده برای دو تیم خیلی تاثیر نخواهد داشت. ذوبی ها که بدنبال کسب سهمیه آسیا هستند با رتبه سوم جدول 3 امتیاز فاصله دارند و در سوی مقابل هم آبی پوشان تبریزی با قعر جدول تنها 3 امتیاز فاصله دارند و باید در بازی های آینده بخوبی امتیاز جمع آوری کنند تا از خطر سقوط رهایی یابند.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر، ورزشگاه: فولاد شهر


داور: علیرضا فغانی، کمک ها:تورج عیوض محمدی، سعید آل وردی
اخطار: مرتضی اسدی (69) نوشی صوفیانی (78) از گسترش فولاد

ذوب آهن: رشید مظاهری، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، قاسم دهنوی(70 مهدی مهدی پور)، قاسم حدادی فر، مرتضی تبریزی، علی حمام، مهرداد قنبری، ولید اسماعیل(67 مسعود حسن زاده)، مهدی رجب زاده (78 اسماعیلی فر) و کاوه رضایی
سرمربی: یحیی گل محمدی

گسترش فولاد: داود نوشی صوفیانی، سیدمحسن حسینی، امید نظامی پور، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، محمدامین درویشی(89 میلاد جهانی)، دیه گو اولیویرا، لئوناردو پیمنتا(93 میثم نقی‌زاده)، جابر انصاری، مگنو باتیستا و محمد ابراهیمی(46 عادل سرشار)
سرمربی: فراز کمالوند

 

حاشیه های بازی:
*مسعود حسن زاده مهاجم گلزن ذوب آهن مهم ترین غایب این تیم در بازی مقابل گسترش محسوب می شود.
*ذوب آهن با رجب زاده، کاوه رضایی و مرتضی تبریزی در خط جلو به گسترش حمله خواهد کرد.
*4 بازیکن برزیلی و دو بازیکن لبنانی در جمع 22 بازیکن حاضر در زمین حضور دارند.
*جدال کارلوس سانتوس مدافع برزیلی ذوب با لئورنادو پیمنتا مهاجم گلزن گسترش جالب خواهد بود.
* از بازیکنان دو تیم 8 نفر سابقه عضویت در تیم تراکتورسازی را دارند.
*ذوب آهن در آخرین بازی موفق به پیروزی مقابل پیکان شده و گسترش نیز فولاد را شکسته داده و هر دو تیم به حریفان خود 3 گل زده اند.
*استقبال بسیار کمی از این بازی توسط هواداران فوتبال در اصفهان انجام شد که با توجه به روند صعودی ذوبی ها این موضوع کمی عجیب به نظر می رسد.
*محمد ابراهیمی بازیکن تیم گسترش فولاد از نیمه دوم به دلیل مصدومیت از بازی بیرون رفت.