به گزارش سرویس ورزشی برنا، نماینده وزیر ورزش و جوانان در مذاکرات کی‌روش و فدراسیون فوتبال گفت: وزارتخانه با کی روش هیچ مشکلی ندارد و تصمیم گیرنده نهایی در مورد او فدراسیون فوتبال است.

رضا حسنی‌خو درباره اینکه گفته می‌شود گودرزی مخالف ماندن کی روش است و حضور شما برای قطعی کردن این موضوع است، گفت: به هیچ عنوان این نکته درست نیست و وزارت ورزش و جوانان مخالف کی‌روش و ماندن او نیست و اتفاقا دکتر گودرزی همواره تاکید داشته در این مورد مسئولیت با فدراسیون فوتبال است و ما هم کمک می کنیم به تصمیمی که در نهایت کفاشیان در مورد کی روش می گیرد.

حسنی خو در مورد دلیل حضورش در این مذاکرات به پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: هدف من و در نهایت وزیر کمک به فوتبال ملی و حمایت و تامین مطالبات مردم و دولت است مردم انتظار دارند در موضوع کی روش شفاف عمل شود و اگر توانسته خوب عمل کند بیان شود و اگر جایی ضعف داشته است بدون اتهام زنی و شایعه پراکنی و با حفظ شخصیت افراد و ورزش کشور اعلام گردد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان افزود: معتقدیم اگر کی روش را استخدام کرده‌ایم باید ابزار لازم را به او بدهیم نباید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که از کار کردن منصرف شود مسئول این موضوع فدراسیون است و به لحاظ تخصصی و فنی نظارت بر کار را دارد و هر تصمیمی کفاشیان در مورد کی روش بگیرد ما حمایت می‌کنیم و شفاف و روشن به اطلاع مردم می رسانیم.

حسنی خو در مورد زمان نشست مشترک خود با کی روش و کفاشیان گفت: منتظر تماس کفاشیان هستم و تصور می‌کنم در یک جلسه تمامی موارد مورد بحث حل و فصل شود بنا داریم بعد از مذاکره با کی روش و تصمیم گیری نهایی، موارد را به صورت یک صورتجلسه رسمی در حضور رسانه ها اعلام کنیم تا آرامش و اطمینان هر چه سریع‌تر به فوتبال ملی و هوداران آن برگردد. هدف نهایی وزارت ورزش و جوانان حفظ تیم ملی یه عنوان سرمایه کشور و البته تامین مطالبات و حقوق مردم و دولت است.