به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم فوتبال استقلال شب گذشته در دیداری خانگی مقابل ذوب آهن متوقف شد تا فاصله اش با مدعیان بیشتر شود.

بهرام افشارزاده در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال در باره بازی روز گذشته این تیم برابر ذوب آهن گفت: احساس من این است که استقلال روز گذشته در نیمه اول نمایش خوبی داشت و تیم برتر میدان بود. در نیمه دوم توانستیم به گل برتری برسیم اما متاسفانه باز هم در ادامه نتوانستیم از گلمان دفاع کنیم و به مساوی رسیدیم. ذوب آهن نیز بازی عملکرد خوبی داشت اما ما هم می توانستیم برنده باشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با شعار هواداران اظهار کرد: در ابتدا بگویم حق هواداران است که از عملکرد تمامی اعضای باشگاه انتقاد کنند اما بازیکنان ما دیروز نمایش خوبی داشتند و حداکثر توان خود را در زمین گذاشتند تا تیم برنده باشد ولی به عقیده من به دلیل مشکل بدنی و عدم بدنسازی مناسب باز هم در دقایق پایانی نتوانستند از گل خود دفاع کنند. بازیکنان استقلال مطمئنا اهل کم کاری نیستند و هواداران مطمئن باشند اگر کسی بخواهد برای این تیم کم بگذارد خود ما با او برخورد می کنیم.

افشارزاده در ادامه درباره حضور سبک دست در استقلال تصریح کرد: مهندس سبک دست اهل شعار دادن و سر و صدا کردن نیست و به همین دلیل است که کسی زحمات او را نمی بیند و متوجه حضور وی نمی شوند. ایشان از ابتدای فصل به استقلال کمک کرده است و برای برطرف شدن مشکلات استقلال هماهنگی های بسیاری انجام داده است اما چون مصاحبه نمی کند و در رسانه ها حضور ندارد تلاش های او منعکس نمی شود.