به گزارش سرویس ورزشی برنا، دراگان اسکوچیچ در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی، اظهارداشت:‌ قبل از هر چیزی خدمت شما دوستان که در این جلسه حاضر شدید سلام عرض می‌کنم. می‌دانید با مشکلاتی که فولاد خوزستان دارد ما دارای یک تیم هندبالی هستیم تا فوتبالی. در کنار مشکلاتی که داشتیم یوسف وکیا و امید خالدی در دیدار فردا محروم هستند و مهرداد جماعتی و مهدی بدرلو را هم به دلیل مصدومیت نداریم.  این مسائل به مشکلات ما اضافه می‌کند. مسئله‌‌ای که مهم است تلاش سایر بازیکنان تیم برای رسیدن به موفقیت است. هر چند شاید کار ما خیلی دشوار باشد ولی در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و سرنوشت لیگ را به روزهای پایانی برسانیم.

سرمربی فولاد خوزستان در ارتباط با اینکه آیا توانسته‌اند از لحاظ روحی روانی خودشان را ریکاوری کنند، اظهار داشت:‌ شکست مقابل الهلال به ما ضربه روحی زد. با توجه به مسائلی که در تیم داشتیم و به خاطر شرایط سخت سفری‌مان چه در هنگام رفتن چه در هنگام بازگشت از عربستان وضعیت طوری شد که باید خودمان را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم. مقابل الهلال کارمان بسیار سخت بود و یک بازی تخریبی داشتیم. با توجه به اینکه شرایط خاصی وجود داشت این باخت به ما ضربه روحی زد. الهلال تیمی است که میلیون‌ها  دلار هزینه کرده و ما با یک تیم کم تجربه به مصاف آنها رفتیم امیدوارم بازیکنان اهمیت دیدار فردا را درک کرده باشند چرا که بازی مقابل نفت یک بازی 36 امتیازی است.

وی درباره داوری بازی فردا افزود: امیدوارم فردا داوری خوبی را در مسابقه ببینیم. با توجه به اینکه فاصله بازی‌ها بسیار کم شده است و تیم‌ها با فاصله زمانی کم به مصاف یکدیگر می‌روند تمرکز داوران کم شده است و اخیرا تمرکز آنها پایین آمده است.

سرمربی فولاد خوزستان در ارتباط با اینکه باز هم شرایط آب و هوایی اهواز نامساعد شده است، اظهار داشت: فاصله زمانی مسابقات بسیار کم است و فعلا فقط به دیدار فردا فکر می‌کنیم.

اسکوچیچ درباره اینکه آیا تیمش هنوز شانس قهرمانی دارد، گفت: در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. هر تیم باید نظم و تاکتیک مورد نظرش را ارائه دهد و در هر مسابقه با تمام توان حاضر شود.  به هر حال می‌دانید در طول فصل بازیکنان‌مان را در پروسه‌های زمانی از دست می‌دادیم و این مسئله برای ما مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد که دیگر نمی‌خواهم آنها را بیان کنم.