تیم فوتبال نفت تهران فردا میزبان فولاد خوزستان است.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: قبل از اینکه درباره این بازی صحبت کنم باید بگویم برای ما ریکاوری تیم مان مهمتر بود چون پریشب از عربستان رسیدیم. فولاد ظهر رسید، یک روز قبل از ما بازی کرد اما ما ماندیم حج را انجام دادیم و باید بگویم هم ما و هم فولاد خسته هستیم. فولادی ها به حج نرفتند و یک روز زودتر برگشتند به همین خاطر ما هم تمام تمرکزمان را گذاشتیم تا در بازی فردا موفق باشیم. من بازیکنان جوانی دارم که به من پیغام دادند می توانم به نیروی جوان اعتماد کنم و تغییرات را ادامه دهم و از جوانان استفاده کنم.

وی ادامه داد: درباره تغییرات در برنامه کاری ام باید بگویم ما آستانه صبر خود را بالا برده ایم و می دانم فردا با تیمی بازی داریم که امسال و سال گذشته نیامده و 15 سال است کار پایه ای انجام می دهد. من فوتبال خوزستان را دوست دارم. می دانم فولادی ها 15 سال برای فوتبال ایران زحمت کشیدند به خاطر همین سابقه کار سختی داریم. می دانم فولاد برای کسب سهمیه می آید و ما هم دنبال قهرمانی هستیم که امیدوارم در بازی فردا بازیکنان مان به شرایط ایده آلی رسیده و بازی خوبی را مقابل فولاد انجام دهند.

سرمربی تیم نفت در ادامه درباره حفظ صدرنشینی توسط تیم نفت یادآور شد: هفته های آخر لیگ است و دیگر جایی برای اشتباه نداریم.

 

منصوریان درباره بازی با الشباب عربستان و برد نفت در این دیدار خاطرنشان کرد: ما برد الشباب را در عربستان جا گذاشتیم و آمدیم. این برد برای ما نبود و برای هواداران مان بود. هواداران فوتبال ایران که باعث خوشحالی آنها شدیم. می دانم فولاد هم برای جبران آن شکستی که در لیگ قهرمانان آسیا خورده برابر ما ظاهر خواهد شد. البته همانطور که گفتم آنها فقط یک روز زودتر از ما به ایران برگشتند و شرایط هر دو تیم یکسان است و توازن خاصی بین ما برقرار است. اگر با پرسپولیس یا تراکتورسازی بازی داشتیم این توازن به هم می خورد و شاید خستگی بازی با الشباب تاثیرش را نشان می داد.

وی در خصوص غرور بازیکنانش به خاطر برد مقابل الشباب تصریح کرد: حواسم به این موضوع است. با بچه ها صحبت کرده ام تا دچار غرور کاذب نشوند. البته شما نگاه نکنید ما صدر جدول هستیم. بارها اتفاق افتاده با یک تیم میانه جدول مسابقه داشته ایم که برابر این تیم به مشکل خورده ایم.

سرمربی تیم نفت درباره کارلوس کی روش و شرایط وی در این روزها و شایعاتی که درباره ماندن یا نماندنش مطرح می شود بیان داشت: این بحث درباره پرچم سه رنگ کشور ما است. همه می دانند من موافق ماندن کی روش در ایران هستم. او را باید حفظ کنیم چراکه مهم حفظ ساختار فوتبال ما است. متاسفانه این روزها با طولانی شدن بحث کی روش ناخواسته وارد مسیری می شویم که کی روش و فدراسیون روبه روی هم قرار گرفته اند و امیدوارم دکتر اسدی این ماجرا را حل کند. من، دکتر را می شناسم. او اهل فوتبال است و از طیف دانشگاه. کی روش هم از طیف دانشگاه آمده و همه هدفش غرور و سربلندی فوتبال ما است. شاید او الان خوشش نیاید من این موضوع را بگویم اما می دانم که کی روش به پول فکر نمی کند چون وی به خاطر کار در باشگاه های اروپایی و منچستر شرایط خوبی دارد و نیاز مالی ندارد.

منصوریان افزود: نگاه او به فوتبال ما مثبت است. اگر ما بخواهیم تیم ملی را به نقطه بازی با کره جنوبی در دور مقدماتی و آرژانتین در جام جهانی برسانیم کی روش باید بماند و اگر به این نقطه نرسیم آب در آسیاب دشمن ریخته ایم. کی روش فوتبال ایران را دوست دارد و همه دیدیم که چطور پرچم ایران را دور گردن و دست خود انداخت. همانطور که گفتم او به دنبال مسائل مالی نیست و چیزی که برایش جذابیت دارد علاقه مردم به او است. او برخلاف چهره خشنش قلب رئوف و مهربانی دارد و باید او را حفظ کنیم.