به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی مستعفی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه در دو بازی باقیمانده لیگ هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت، گفت: افرادی علیه بازیکنان و کادر فنی چیزهایی می‌گفتند و مدیرعامل را نسبت به ما بدبین کردند.

مجید جلالی درباره استعفایش از سرمربیگری تیم فوتبال سایپا در روز دوشنبه، اظهار کرد: به خاطر یکسری از مشکلات که در باشگاه دیدم، نامه استعفایم را به مسئولان دادم. البته من دو بازی آینده سرمربی هستم و به تیم تعهد دارم ولی بعد از آن دیگر سرمربی سایپا نخواهم بود.

وی در خصوص اینکه آیا این استعفا به خبر سرمربیگری علی دایی در سایپا ارتباطی داشته است یا خیر، تاکید کرد: باشگاه اختیار دارد با هر مربی ای که می خواهد کار کند و استعفایم ارتباطی به علی دایی نداشت.

سرمربی مستعفی سایپا خاطرنشان کرد: من روز ۲۲ فروردین با رضایی مدیرعامل باشگاه جلسه داشتم و حتی برنامه فصل آینده را به ایشان دادم ولی به واسطه تجربیاتی که دارم، شرایط را برای کار در فصل آینده سخت دیدم.

جلالی که میهمان تلفنی برنامه نود بود در پاسخ به این سئوال که آیا به خاطر عدم حمایت از مدیریت استعفا داده است؟ گفت: بحث حمایت نیست. برای من حریم کاری اهمیت زیادی دارد. احساسم این بود که در باشگاه افرادی هستند که علیه بازیکنان و کادر فنی چیزهایی پیش رضایی می گویند و او را نسبت به ما بدبین کردند. برای همین ترجیح دادم استعفا بدهم.

وی در پایان با بیان اینکه بعد از بازی با راه آهن به رختکن تیم نرفته و از بحث مدیریت درباره وجود نفوذی در سایپا بی خبر است، گفت: همانطور که گفتم استعفای من مربوط به سال آینده است و مطمئن باشید تیم ما در دو بازی تعیین کننده آخر لیگ با قدرت بازی خواهد کرد.