به گزارش سرویس ورزشی برنا، مدیریت باشگاه با دعوت از هواداران پرسپولیس و همه ایرانیان، حمایت از نماینده ایران در رقابت فردا چهارشنبه را از مهمترین عوامل برای رقم خوردن موفقیت در لیگ قهرمانان توصیف کرد.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است: فوتبال فراز و نشیب بسیار دارد. گاهی پیروزی و گاهی ناکامی‌ها رقم می‌خورد اما آنچه همواره برای پرسپولیس بزرگ و تمام تیم‌های پرطرفدار مایه فخر و مباهات است، حضور پر تعداد هوادارانشان در حمایت از تیم محبوبشان است.

در واقع به دور از هر شعاری، این هواداران هستند که صاحبان واقعی عظمت و افتخارات تیم‌های محبوب خود به حساب می‌آیند و خود نقش اصلی در رقم زدن این عظمت و افتخار دارند. چنانکه در همین بازی با النصر بیش از افتخار به کسب نتیجه‌ای که خواسته تک تک ایرانیان بود، حضور آن گونه هواداران در ورزشگاه باعث غرور و افتخار برای پرسپولیس و تمام ایران شد.

آن روز دو پیروزی بزرگ رقم خورد. یکی در میدان مسابقه بود که باور داریم در روزی که با غیبت چند تن از بازیکنان بزرگ، برخی کارشناسان با امیدواری به بازی نمی‌نگریستند انرژی بی‌پایانی که از روی سکوها تزریق شد، برای حریف هیچ امکانی جز تحمل شکست باقی نگذاشت و سرخپوشان را به چنان شور و هیجانی وا داشت که رقیب جلودارشان نباشد. پیروزی دیگر قدرتنمایی پرسپولیس و فوتبال ایران در تمام آسیا با لبریز شدن ورزشگاه از جمعیت بود. اتفاقی که در سال‌های اخیر هر گاه روی داده است با خاطره‌ای خوش همراه شد و شور و هیجانی وصف ناپذیر را وارد فوتبال ایران کرد.

هواداران در حکم خونی هستند که در رگ‌های پرسپولیس جاری است و اکنون عرصه‌ای دیگر پیش رو است که گذر آن بدون حضور حداکثری هواداران پرسپولیس امکانپذیر نخواهد بود. نه فقط هواداران که بازی فردا برای بنیادکار نبردی به نام ایران و برای ایرانی است که برای توفیق در آن هر ایرانی در حکم سربازی خواهد بود که با حضور در آزادی عظمت نام ایران را فریاد می‌زند و بذر ترس را در دل حریف می‌کارد. پس وعده دیدار ما ساعت 20:30 فردا چهارشنبه در ورزشگاه آزادی.