به گزارش سرویس ورزشی برنا، پرسپولیس و بنیادکار در چارچوب لیگ قهرمانان فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

سرگئی لوشان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: ما برای این بازی یکسری مشکلاتی داریم. یکسری بازیکنانی که داریم مصدوم هستند و بیشتر بازیکنانی که برای این بازی از آنها استفاده می کنیم برای جام جهانی آماده می شوند. با این حال امیدواریم فردا بازی خوبی انجام بدهیم که تماشاگران لذت ببرند. 

وی در پاسخ به برنا در خصوص اینکه مشکل گلزنی تیمش را که فقط یک گل در بازی های لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده چطور می خواهد حل کند خاطرنشان کرد: بیشتر بازیکنانی که ما در این تورنمنت از آنها استفاده می کنیم جوان هستند و بازیکنان زیر 20 سال که ما از آکادمی خود برای این بازی ها آوردیم. این مربوط به این بازی و بازی های قبل نیست. ما از ابتدای تورنمنت با این مشکل روبه رو بودیم. بازیکنان ما شانس زیادی داشتند که گل های زیادی را به ثمر برسانند اما خودشان چون جوان بودند موقعیت هایشان را از دست دادند. با توجه به اینکه ما به آینده فکر می کنیم تلاش می کنیم این بازیکنان را داشته باشیم تا در آینده از این نفرات استفاده کنیم.

لوشان در پایان افزود:  من برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم آنها به دور بعد صعود کنند و می خواهم همه به استادیوم بیایند و از این بازی لذت ببرند.