به گزارش سرویس ورزشی برنا، دیدار اول نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل ۲۰۱۴-۱۵ امشب بین دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در ورزشگاه یوونتوس آرنا برگزار شد و در نهایت این بانوی پیر بود که موفق شد با نتیجه ۲-۱ حریف قدرتمند خود را از پیش رو بردارد و به یک قدمی فینال لیگ قهرمانان برسد.

البته این برد نمی تواند تضمینی برای شاگردان آلگری من باب صعود به فینال باشد؛ چرا که کهکشانی ها یک گل در ایتالیا زده اند و همین می تواند آن ها را با یک برد ۱-۰ در برنابئو، راهی فینال کند.

اگرچه خط دفاعی مستحکم ایتالیایی ها در مواقع سخت، اما و اگر این اتفاق را سخت تر می کند.

2243427_w1

آلوارو موراتا بازیکن سابق رئال در دقیقه ۹ گل اول را روی برگشت ضربه توز به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت؛ اما خوشحالی بیانکونری ها دوام نداشت و در دقیقه ۲۷ و روی پاس عالی خامس رودریگز، رونالدو دروازه بدون دروازه را باز کرد و هم گل مساوی را به ثمر رساند و هم خودش را در جدول گلزنان ۹ گله کرد و همچنین با ۷۶ گل در صدر بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان قرار گرفت. نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

2243448_w1

اما این پایان کار نبود. دقیقه ۵۷ و روی یک ضد حمله برق آسا، کارلوس توز از کارواخال پنالتی گرفت و خودش با ضربه ای به مرکز دروازه گل دوم را وارد دروازه کاسیاس کرد.

بعد از این گل  رئال به سمت دروازه یووه هجوم آورد و از طرفی یووه با تعویض های تدافعی اش رو به بازی تخریبی و دفاعی آورد و در این امر هم موفق نشان داد.

2243477_w1

مارسلو و خامس کارت زردی های رئال بودند و توز و ویدال و بونوچی و کیه لینی هم از تیم میزبان کارت زرد گرفتند.

درصد مالکیت: ۵۶ به ۴۴٪ به سود رئال مادرید.

شوت: ۱۳ به ۱۱ برای رئال مادرید

برنده دوئل های فردی: ۱۵ به ۵ به نفع یوونتوس

کرنر: ۵-۱ برای کهکشانی ها

آفساید: ۳ تا برای یوونتوس و ۱ بار برای رئال

خطا: ۱۸- ۱۲ یوونتوس

2242442_w1

در نهایت این بانوی پیر بود که از بازی رفت با سه امتیاز خارج شد ولی باید بداند خوردن یک گل در خانه می تواند برایش گران تمام شود. اما فعلا اون دسیما برای رئالی ها از دست رفته است.