به گزارش سرویس ورزشی برنا، مجید احتشام زاده از ملی پوشان سابق تیم تنیس روی میز ایران دقایقی پیش در محل فدراسیون فوتبال حاضر شد.

 وی در جمع خبرنگاران هنگام ورود به ساختمان فدراسیون در رابطه با علت حضورش گفت: جلسه‌ای با علی کفاشیان برای مشورت و تبادل نظر بابت خرید سهام یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال دارم تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسیم.

وی در مورد اینکه قصد خرید کدام یک از دو تیم را دارد بیان کرد: انگیزه ام بیشتر خرید باشگاه پرسپولیس است چون من از قدیم یک شاهینی بودم و از بازیکنان این تیم نیز بودم. در تیم شاهین سابقه بازی در پست مهاجم را دارم. پرسپولیس تیمی است با ریشه چهل تا پنجاه ساله که باید به آن کمک کرد. نجات پرسپولیس به عنوان یکی از تیم های قدیمی که در بازی های مهم اش بیش از یک صد هزار تماشاگر به استادیوم می آید کاری است که باید انجام شود.

احتشام زاده در پاسخ به خبرنگار برنا در مورد اینکه در صورت اقدام برای خرید باشگاه مشکلی برای تائید صلاحیت نخواهد داشت، اظهار داشت: من یک ایرانی کامل هستم؛ 44 سال سابقه بازی تنیس روی میز دارم. 25 سال سابقه به عنوان بازیکن تیم ملی و حضور در مسابقات جهانی و المپیک را دارم. از زمان بعد از انقلاب با وجود پیشنهادهای خارجی برای تغییر تابعیت و یا حضور در کشورهای دیگر هنوز در ایران مانده ام.