به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم های فوتبال پیکان و راه آهن فردا در لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر راه آهن اظهار داشت: این مسابقه هم مثل همه بازی ها بازی بسیار حساسی است و هم برای ما و هم پیکان دیدار سختی است. وقتی به جدول نگاه می کنیم هم به پایین و همه بالای جدول هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و این مساله باعث می شود رقابت و شرایط برای همه تیم ها حساس شود.

وی ادامه داد:ما هم برای این بازی برنامه داریم و قطعا راه آهن هم برنامه دارد و ان شاءالله بتوانیم تمرکز کافی را برای این بازی داشته باشیم و بتوانیم اشتباهات کمتری داشته باشیم تا سه امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم. برای  دیدار با راه آهن آماده هستیم و بچه های ما شرایط خوبی دارند. امیدوارم بازی قابل قبولی ارائه دهیم و بتوانیم این بازی را به سود خود خاتمه دهیم.

سرمربی پیکان در پاسخ به خبرنگار برنا در این خصوص که آیا طلسم ناکامی های پیکان مقابل راه آهن بالاخره شکسته خواهد شد یا خیر گفت: زمانی که 10، 15 هفته نمی بازیم هیچ کس چیزی نمی گوید اما الان که 10، 15 هفته است نبردیم همه می گویند چرا نبردید مخصوصا برنامه 90. ما همیشه تهاجمی بازی کرده ایم اما با توجه به مشکلاتی هم که داشته ایم تهاجمی بودیم. اگر حمله نمی کردیم که این همه موقعیت به دست نمی آوردیم که از دست برود یا پنالتی هایی که گرفته شده یا نشده. ما تلاش می کنیم فردا هم یک بازی خوب ارائه دهیم و از موقعیت هایمان استفاده کنیم. در مقایسه با نیم فصل اول ما نشان دادیم از نظر تهاجمی بهتر بودیم. 

مرفاوی در خصوص محروم و مصدوم تیم شان خاطرنشان کرد: ما فردا نه محروم داریم و نه مصدوم و کلیه بازیکنانمان آماده هستند.