به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان که قرار است از تاریخ بیست و یکم لغایت بیست و هشتم اردیبهشت ماه جاری در شهر چلیابینسک روسیه برگزار گردد به این کشور سفر نموده است. سفیر جمهوری اسلامی ایران سنایی در دیدار روز گذشته با سرپرستان، کادر فنی و اعضای این تیم در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران ضمن اشاره به پیشرفت ورزش تکواندو در ایران طی سال های اخیر برای تیم ملی تکواندو کشورمان در این دوره از مسابقات آروزی موفقیت نمود و بر آمادگی سفارت جمهوری اسلامی ایران جهت همکاری، مساعدت و ارائه خدمات به تیم ملی به منظور حضور قدرتمند تر در مسابقات تاکید کرد.

این دیدار که همراه با ضیافت نهار به افتخار تیم ملی کشورمان بود، مسئولین تیم به ارائه گزارش در خصوص روند برگزاری این دوره از مسابقات و جایگاه کشورمان در ورزش تکواندو جهانی پرداختند.

اضافه می نماید در این دوره از مسابقات جهانی تکواندو بیش از صد و پنجاه کشور در هشت وزن در رده بزرگسالان به رقابت خواهند پرداخت که امید می رود با توجه به قابلیت ها و توانمندی های ورزشکاران ارزشمند کشورمان، همچنان جمهوری اسلامی ایران در رده بندی جهانی جایگاه شایسته و برتر خود را حفظ نماید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: