به گزارش سرویس ورزشی برنا فولاد و پدیده در هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف هم می روند. دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از بازی تیمش با پدیده اظهار کرد: بازی فردا اهمیت خاصی دارد چرا که برد در این دیدار باعث می‌شود خودمان را نامزد گرفتن سهمیه کنیم. به نظرم بازی بسیار سختی مقابل پدیده خواهیم داشت چرا که چند بازیکن را در پست‌های حساس زمین در اختیار نداریم. به جز جماعتی از حضور بدرلو و چاگو نیز محروم هستیم امیدوارم با حضور پرشور هواداران‌مان نبود این دو سه بازیکن را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درباره وضعیت یوسف وکیا نیز خاطرنشان کرد: امیدوارم او در بازی فردا حضور داشته باشد. با توجه به اینکه از روز گذشته تمرین‌هایش را آغاز کرده است. تعدادی از بازیکنان از نظر تکنیکی تحلیل رفته‌اند اما امیدوارم همه بازیکنان ما حضور داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از بازیکنان جوان‌تان را در بازی فردا به میدان می‌فرستید؟ گفت: یقینا تعدادی از این جوانان فردا نیز مثل بازی با لوکوموتیو حضور پیدا خواهند کرد.

اسکوچیچ درباره تمدید قراردادش با فولاد و هدفش برای سال آینده عنوان کرد: طبیعی است که سال آینده هدف‌مان این است که تیمی بهتر از امسال بسازیم و برای قهرمانی گام برداریم ولی قبل از هر چیزی هدف‌مان این است که یک تیم خوب را جمع کنیم و ان‌شاءالله که بتوانیم این کار را انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد همچنین گفت: در حال حاضر اولویت‌مان برای بازی فرداست و پیش از اینکه برای بازی پایانی‌مان به قم بروم نشستی با مدیریت باشگاه خواهم داشت. همیشه عادت من این است که 45 روز قبل از آغاز لیگ کارم را شروع کنم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری که سال آینده چقدر از بازیکنان تیم فولاد نوین استفاده خواهید کرد گفت: اگر اجازه دهید بعدا در این رابطه صحبت کنم ولی جا دارد به اعضای محترم کادر فنی و مدیریت این باشگاه برای قهرمانی تبریک بگویم. مطمئن باشید یکی از اهداف من این است که از بازیکنان تیم فولاد نوین که بتوانند به ما کمک کنند استفاده کنم.