به گزارش سرویس ورزشی برنا ذوب آهن و ملوان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ملوان اظهار کرد: بدون شک دو هفته پایانی لیگ برتر با توجه به شرایط جدول بسیار حساس است. تمام سعی ذوب آهن این است که در دو بازی باقی مانده 6 امتیاز لازم را بگیرد تا بتوانیم سهمیه آسیایی را از طریق لیگ برتر کسب کنیم. سرنوشت این کار هم در دست خودمان است. باید از طریق لیگ برتر سهمیه آسیا را کسب کنیم تا بدون هیچ استرسی در فینال جام حذفی نیز حاضر شویم.

گل‌محمدی درباره شرایط تیمش گفت: در چند روز گذشته تمرین‌های بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و متاسفانه کاوه رضایی و اسماعیل فرهادی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. بازی با ملوان همیشه سخت و دشوار بوده است اما اراده بازیکنان ذوب آهن خیلی زیاد است و تمام تلاش ما این است که با دست پر از زمین فولادشهر خارج شویم.

وی در خصوص اعتراض نفت تهران درباره زمان برگزاری فینال جام حذفی گفت: فکر نمی‌کنم این اعتراض‌ها صحیح باشد و واقعا بی‌مورد است چرا که تیمی چون نفت که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند، باید پیش‌بینی چنین روزهایی را کرده باشد. در فوتبال چنین شرایطی پیش می‌آید اما به هر حال برای تیم نفت برابر تیم الاهلی آرزوی موفقیت می‌کنیم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: امسال در کل لیگ زیاد جذابی را شاهد نبودیم. اگر بخواهیم از اول لیگ حساب کنیم دقیقا یک سال است که به طور مرتب مسابقه می‌دهیم. بدون شک کیفیت بازی‌های لیگ برتر با تعطیلات مداوم از بین می‌رود. برنامه‌ریزی‌های فدراسیون زیاد جالب نبود و نباید بازی‌های لیگ اینقدر تغییر داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا از اول فصل تاکنون نوسان زیادی در پست دروازه‌بانی شما رخ داده است، گفت: بخشی از این مشکل به خاطر مصدومیت‌هایی بود که دروازه‌بانان ما به آن دچار می‌شدند. البته قبول دارم که جابه‌جایی در پست دروازه‌بانی بسیار زیاد بود اما به هر حال چاره‌ای نداشتیم. در تیم ما شرایط به گونه‌ای که هر بازیکنی که آماده‌تر باشد و بهتر کار کند، وارد زمین می‌شود.

وی درباره دربی تهران میان استقلال و پرسپولیس گفت: همیشه داربی تهران جذاب بوده است و امیدوارم در این بازی نیز پرسپولیس برنده شود.