به گزارش سرویس ورزشی برنا، بهادر مولایی با بهبود مصدومیتش دوباره به ترکیب تیم ملی وزنه برداری بازمی گردد.

مولایی در درباره برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه برداری به خبرنگار برنا گفت: انتخابات بسیار خوبی برگزار شد. از حضور علی مرادی در فدراسیون خوشحالم چون او همیشه کارهای مفیدی برای وزنه برداری انجام داده و در سالها در کنفدراسیون آسیا به عنوان نایب رییس هوای وزنه برداری ایران را داشته است.

وی ادامه داد: مرادی فردی تحصیل کرده است و وزنه برداران از این انتخاب بسیار راضی هستند. او درد ما را می فهمد و خیلی راحت می تواند با ورزشکاران کنار بیاید.

مولایی درباره مشکلات وزنه برداری گفت: ما همیشه مشکلات زیادی داشته ایم. وضعیت رفاهی وزنه بردارانی که در اردو هستند اصلا خوب نیست. امکانات ما قابل مقایسه با تیمهایی مثل بسکتبال، کشتی و والیبال نیست. اگر مرادی همت کند وضعیت ما خیلی بهتر از اینی که هست می شود. وسایل اتاق های خوابگاه خوب نیست و باید تغییر کند.

وی با اشاره به حضور حسین توکلی در راس تیم ملی وزنه برداری، بیان کرد: با توکلی در تیم ملی نوجوانان کار کرده ام و از او شناخت دارم. من با سرمربیگری توکلی طلای جوانان جهان را گرفتم و خاطره خوشی از کار کردن با او دارم. توکلی در مازندران هم سرمربی من بوده و به خوبی از همدیگر شناخت داریم. اطمینان دارم می توانم از تجربیات او استفاده کنم و موفق شوم.

مولایی درباره بهبود مصدومیتش گفت: خیلی از قبل بهترم. البته هنوز باید خیلی مواظب باشم اما نسبت به گذشته بهتر شده ام.

وی درباره اینکه قصد دارد رکورد المپیک را بزند، گفت: الان بحث رکورد برایم مطرح نیست. باید دست به عصا حرکت کنم و اول به رکورد پارسال خودم برسم. هدفم این است که در مسابقات آینده حداقل یک مدال بگیرم و بعد خودم را برای المپیک آماده کنم.

مولایی درباره مسابقات جهانی آمریکا اظهار داشت: مسابقات جهانی امسال اهمیت زیادی برایمان دارد چون می توانیم سهمیه المپیک بگیریم. امیدوارم در این مسابقات بهترین نتیجه را بگیرم و به تیم 8 نفره و در نهایت لیست  6 نفره برسم.